Іван Балога розповів про корупційні схеми Ледиди та Фізика

Так, зокрема, на брифінгу для ЗМІ Іван Балога розповів про тіньові схеми у лісовій галузі, які діяли на Закарпатті протягом останніх років.

Як стверджує Іван Балога, корупційні схеми Ледиди-Фізика коштували державі мільйон. 

Облрада ще у далекому 2011-му висловила Ігорю Фізику недовіру, але його "прикривав" Ледида. 

Він також повідомив, що минулого тижня за дорученням сесії облради було вирішено заборонити вивезення з території краю лісу-кругляка, в управління для вивчення ситуації було відправлено працівника виконавчого апарату облради, депутата обласної ради, члена постійної комісії екології та використання природніх ресурсів Михайла Лакатоша, який працював у лісовій галузі 38 років. Було доручено провести нараду щодо припинення незаконної рубки лісів, повідомляє прес-служба облради. 

«Колектив директорів держлісгоспів висловив недовіру Ігорю Фізику та звернувся в держагенство лісових ресурсів звільнити його з посади. Лісівники області виступили за те, щоб «поламати» корупційні схеми в області і заявили про готовність висунути свого кандидата на керівника галузі.  Водночас існує необхідність проведення  аудиту лісового господарства області, аби з’ясувати реальний стан справ» - заявив Іван Балога.

Раніше повідомлялося, що г
олова Закарпатської облради закликав Лунченко співпрацювати з громадськістю.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply