Мокрянський лісгосп продовжує реалізацію дров

До офіційного старту опалювального сезону залишився всього тиждень. Тож соціальні установи та населення готуються до нього заздалегідь.

Ті, хто зігрівається взимку твердим паливом, закуповують  дрова. В основному, забезпеченням дровами фізичних та юридичних осіб у районі займаються лісгоспи. Кожне господарство щорічно виконує певну програму із заготівлі твердого палива. Лісівники розповідають, що купують у них дрова впродовж цілого року, однак восени попит на тверде паливо зростає.

Як розповідають у ДП «Мокрянське ЛМГ», за 9 місяців цього року підприємство спродало близько 7 тис.м3 творедого палива. Основна частина дров реалізовано населенню. Також лісгосп заключає договори з деякими сільськими радами та закладами освіти. Нині вже забезпечено дровами ті заклади, що  знаходяться неподалік від верхніх складів підприємства, а це: Усть-Чорнянську, Краснянську, Тарасівська школи, Дубівську ЗОШ І-ІІ ст. №1. та ряд інших. Також придбали за договором тверде паливо від лісгоспу Краснянська й Руськомокрянська сільські ради та Усть-Чорнянська селищна ради.  Разом з тим, підприємство цьогоріч, відповідно до виграного тендеру, забезпечує дровами ще й медичні заклади району. Так, лісгосп вже реалізував медичним закладам 347 м3 смерекових та 112 м3 букових дров. Відтак, половина закладів медицини, що використовують для обігріву пічне опалення чи котли на твердому паливі, вже готова до опалювального сезону.

У лісгоспі запевняють, решту амбулаторій та ФАПів будуть забезпечені дровами до 15 жовтня. А реалізація дров населенню та фірмам триватиме й у зимовий період.


Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply