Фалтінська Верона Імріївна з Рахова відзначила свій 101 день народження (ФОТО)

4 жовтня 101-й день народження відсвяткувала найстаріша мешканка міста Рахів - Фалтінська Верона Імріївна. Народилася Верона Фалтінська в селі Богдан, що на Рахівщині. Родина була великою - двоє сестер та семеро братів. З часом старша сестра забрала Верону до Чехословаччини. Там дівчина працювала на залізниці. Коли мала 25 років, повернулася до Рахова, де і вийшла заміж.

З чоловіком виховали трьох дітей. Донька Віра каже: «батьки жили в злагоді та порозумінні». Дочекалася  іменинниця 10 внуків та 3 правнуків.  Все життя важко працювала, пораючись по домашньому господарству. Як найважчий період життя згадує післявоєнні часи. Однак, не зважаючи на тяжке життя, бабуся і досі залишається оптимісткою, любить співати, що із задоволенням продемонструвала і на свій 101 день народження.

Аби привітати  іменинницю зібралися рідні та друзі родини. На адресу іменинниці лунало багато теплих слів,  щирих побажань  та  вітань.

Привітав іменинницю – найстаршу жительку Рахова - зі 101-м днем народження і народний депутат України Василь Петьовка. Помічник народного депутата Михайло Штефко та міський голова міста Рахів Віктор Медвідь урочисто вручили Вероні Імріївні  квіти та цінний  подарунок  від Василя Петьовки.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply