Закарпатка Гафія Козик відсвяткувала 101-й день народження (ФОТО)

Закарпатські довгожителі, яким 100 і більше років, до дня народження отримують вітання та цінні подарунки від народного депутата України Василя Петьовки.

Цими вихідними  вітали жительку села Завадка Воловецького району Козик Гафію Василівну, яка відсвяткувала свій 101 день народження.

Жінка добре пам’ятає свій життєвий шлях,- як вийшла заміж у 20 років та все життя пропрацювала у місцевому колгоспі. Розповідала  про свою нелегку  долю  і своїм рідним, що зібралися на її ювілей з усього Закарпаття. Родина пані Гафії велика та дружна. В довгожительки 6 дітей, 1 0 внуків, має і правнуків. Всі, як один, маму цінують, люблять та бережуть, вдячні їй за досвід та виховання. Зараз пані Гафія живе з найменшою дочкою, яка і ділиться секретом довголіття матері. Донька розповідає, що для пані Гафії головне молитва та чесне життя. В цьому, очевидно, і  секрет закарпатського довголіття. Із захопленням діти згадують і про кохання батьків та їхні настанови.

У такому щасливому родинному колі і  зустрічала пані Гафія  свій 101-ий день народження. А окрім вітань від родини, привітали  довгожительку і від імені народного депутата  Василя Петьовки. Зокрема, його помічник Степан Хома передав ювілярці вітання від народного депутата України, з  побажаннями довголіття і міцного здоров’я  та вручив  у подарунок пральну машину.

Пані Гафія каже: вдячна за увагу, а всім бажає міцного здоров’я та довгих років життя.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply