На Закарпатті заборонили діяльність "Українського вибору" Медведчука

За відповідну рзаяву до ВРУ на черговому засіданні проголосував 71 депутат Закарпатської облради.

У заяві пропонується заборонити діяльність громадської організації «Український вибір» на території Закарпатської області. Повний текс звернення:

«У квітні 2012 року була створена громадська організація «Український вибір» – «дітище» сумнозвісного, зокрема і в Закарпатті, українофоба Віктора Медведчука. 

«Сірий кардинал» адміністрації екс-президента Леоніда Кучми, голова партії СДПУ(о), що залишила по собі в історії ганебний слід, послідовний ідеолог федералізації України, входження України в Єдиний економічний простір і Митний союз, один з ініціаторів запровадження другої державної мови – російської, прийняття закону «Про всеукраїнський референдум», автор такого «винаходу», як «темники» для журналістів. Це тільки деякі пункти «послужного списку» Віктора Медведчука.

Вже не виникає сумніву, що «Український вибір» – це розроблений у Кремлі політичний проект, що ставить за мету розколоти Українську державу.

Враховуючи зазначене, просимо підтримати ініціативу щодо заборони діяльності громадської організації «Український вибір».

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply