Угорщина пропонує запровадити безвізовий режим для закарпатців

У понеділок, 24 лютого, відбулась офіційна зустріч голови Закарпатської облради Івана Балоги з Генконсулом Угорщини Йожефом Бачкаї.

В першу чергу угорські дипломати висловили співчуття українському народу: «Те, що сталося в Києві, коли вбивали демонстрантів – катастрофа. Наша країна готова надати гуманітарну допомогу, готова прийняти на лікування постраждалих. Життя людини – найвища цінність, і те що на нього посягнули, не має виправдання», - заявив пан Генконсул.

Йожеф Бачкаї повідомив, що вчора в Будапешті відбулося засідання міністрів МЗС країн Вишеградської четвірки, які прийняли відповідну заяву по ситуацію в Україні. Зокрема, наші сусіди пропонують запровадити безвізовий режим для наших громадян та надати технічну допомогу новому ряду, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

В свою чергу Іван Балога подякував закордонним партнерам за підтримку.
«Кровопролиття зупинено. Закарпатці теж були учасниками Майдану. Нині ведеться пошук винних у ситуації, тих, хто віддавав злочинні накази.  Треба шукати компроміс в суспільстві для демократичного розвитку країни», - зазначив він.

Також керівник облради нагадав, що точкою початку протестів стала відмова влади від євроінтеграційного вектору розвитку країни. «Нині це питання має бути одним з головним. Ми хочемо будувати суспільство на європейських цінностях. Тому завтра на сесії планується прийняти звернення депутатів до парламенту щодо прискорення роботи з підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом та запровадження безвізового режиму для громадян України»,  - резюмував Іван Балога.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply