У Тячівській районній лікарні з'явився сучасний реанімобіль (ФОТО)

Ключі від нового реанімобіля керівництву лікарні у вівторок, 18 лютого, вручив голова обласної адміністрації Олександр Ледида.

До сьогоднішнього дня у складі Тячівської станції екстреної медичної допомоги працювало 14 виїзних бригад, з них - одна лікарська загальнопрофільна та 13 фельдшерських бригад. Вони забезпечують цілодобове надання медичної допомоги населенню району.

Новий же реанімобіль обслуговуватиме Тячів та прилеглі населені пункти:

- Якщо виникатиме екстерна, складна медична ситуація, то ми виїздитимемо і в будь-який куточок Тячівщини. Аналога такого реанімобіля у нас ще не було. Завдяки обладнанню, що тут встановлене, ми зможемо проводити реанімаційні заходи у дорозі до лікарні, - розповів лікар екстреної медичної допомоги Володимир Куцин.
Опісля урочистостей очільник краю - Олександр Ледида - ознайомився із роботою діагностичного центру комп’ютерної томографії. Також оглянув реконструйоване відділення гемодіалізу.

Ще минулоріч розпочався капітальний ремонт відділення гемодіалізу, за рахунок коштів бюджету району - 300 тис. грн. У відділенні облаштовано 3 палати на 9 ліжок, які будуть обслуговувати хворих двох районів: Тячівського та Хустського. Нині 32 особи потребують гемодіалізу. Це відділення може забезпечити проведення процедури 54 хворим.

- У Тячівській лікарні, яка знаходиться ближче і є зручнішою для пацієнтів, вони зможуть отримати необхідну кількість процедур, ліків та медичних послуг, які їм вкрай потрібні для життя, - зазначив головний лікар ЗОКЛ ім.А.Новака Юрій Яцина.

Пані Тетяна з Руської Мокрої, тричі на тиждень долала сотні кілометрів, щоб пройти життєво необхідну процедуру:

- Вже 2,5 роки так от їжджу. Спочатку – до Ужгорода, а це понад 200 кілометрів туди і назад, потім мене перевели до Мукачева. От тепер я вже на дорогу витрачаю набагато менше часу, проходячи процедуру у Тячеві.
Довідково. У грудні 2010 року рішенням обласної сесії була затверджена «Програма  розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в області на 2011-2015рр», завдяки чому була створена мережа діалізних центрів в Закарпатській області. Так, у 2009 році розпочало роботу спеціалізоване відділення у м. Мукачево (8 апаратів «Гамбро–Іннова»), у 2011 – у м. Виноградів (6 апаратів), 2012 –у  м. Рахів (4 апарати), 2013 – у м. Міжгір’я (4 апарати), повідомляє прес-центр ОДА.

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Петро - 19.02.2014 11:07:36 - 31.41.93.*** відповісти

    АБИ ЩЕ ДОРОГИ ПОПРАВИЛИ, БО СИСЬ МОТОР ПОЛОМИТСЯ СКОРО. НАПРИКЛАД, У ЛАЗАХ

Коментувати новину Cancel reply