Італійці збудують в Чорнобилі сонячну електростанцію

Компанія VIPIEMME Сонячна SRL (Італія) приступить до будівництва сонячної електростанції потужністю до 0,5 МВт у Чорнобильській зоні відчуження з настанням сприятливих погодних умов.

Про це повідомили представники VIPIEMME Сонячна в ході підписання меморандуму з Мінекології та Держагентством з управління зоною відчуження компанія у Києві в четвер, повідомляє Інтерфакс-Україна.

VIPIEMME Сонячна відповідає за розвиток сонячної енергетики в структурі групи VIPIEMME SPA, основною спеціалізацією якої є виробництво свинцевих акумуляторів для транспорту.

Україна в останні роки розвиває поновлювану енергетику інтенсивніше, ніж традиційну, для зміцнення енергетичної безпеки і зниження негативного впливу галузі на навколишнє середовище. Найбільш динамічно розвивається сонячна енергетика.

На різних етапах реалізації перебуває понад 100 проектів будівництва сонячних електростанцій сумарною потужністю понад 1,4 ГВт. Такі об'єкти, крім вітчизняних компаній, будують також гравці з Португалії, Німеччини, Франції, Австрії, Чехії, Ізраїлю.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply