ДАІ планує ввести нову систему фото- та відео фіксації на дорогах

В парламенті знову зареєстровано законопроект про введення на дорогах країни автоматичної фото - і відеофіксації порушень.

Про це повідомив заступник начальника департаменту ДАІ МВС Володимир Резніков в інтерв'ю виданню Коммерсантъ-Украина.

"Техніка працюватиме в режимі як фото- , так і відеофіксації, наприклад, при контролі швидкості застосовуватиметься фотофіксація, а в разі реєстрації проїзду на заборонний сигнал світлофора - відеозапис , який фіксує весь процес порушення", - зазначив Рєзніков.

Ця система, переконують чиновники, повністю виключить корупційний чинник. Такі фото- і відеофіксатори планують встановити в майже двох тисячях точок.

Зараз проходить перевірка обладнання, в рамках якої кілька відомих компаній - з Нідерландів, Китаю, Словаччини та України - вже встановили в Києві своє устаткування і перевіряють, чи відповідають їхні комплекси нашим погодним умовам.

Якщо водій продав свій автомобіль за дорученням і не перебував за кермом у момент порушення, то повинен довести це самостійно в судовому порядку (протягом десяти днів після отримання повідомлення про порушення - ред.).

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Тячівець - 05.02.2014 14:44:48 - 193.34.173.*** відповісти

    "Якщо водій продав свій автомобіль за дорученням і не перебував за кермом у момент порушення, то повинен довести це самостійно в судовому порядку"<br>Докажи шо не козел, так як усе у нашій державі. Мало би бути наоборот.

Коментувати новину Cancel reply