Від кульового поранення помер ще один з учасників протестів на Грушевського

Це молодий чоловік віком 20-25 років, ім'я якого поки не відомо

Як повідомляє Українська Правда, про це журналістам повідомив черговий лікар Микола Сівак.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, на відкритті засідання Уряду, прем'є Микола Азаров заявив, що правоохоронці, які знаходяться на Грушевського, не озброєні.

Хлопець помер від пострілу, який потрапив у грудну клітину в області серця. Його привезли у медчастину близько 8 години ранку вже без пульсу.

Наразі триває упізнання.

Раніше повідомлялося про те, що від кульового поранення загинув Сергій Нігоян.

Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • За Україну до кінця! - 22.01.2014 20:06:37 - 194.104.126.*** відповісти

    "Я не люблю тебе, ненавиджу, беркуте! <br>За те, що в груді ти ховаєш серце люте, <br>За те, що кров ти п'єш, на низьких і слабих <br>З погордою глядиш, хоч сам живеш із них; <br>За те, що так тебе боїться слабша твар, <br>Ненавиджу тебе за теє, що ти цар! <br>І ось блищить мій кріс — ціль добра, вистріл певен, <br>І вбійчеє ядро під хмари понесе він. <br><br>І замість нести смерть згори на земне ложе, <br>Ти сам спіткаєш смерть під хмарами небоже. <br>І не як божий суд, але як труп бездушний <br>Ти впадеш, судові тих моїх куль послушний. <br>І не остатній ти! Нас є стрільців стосот; <br>І все, що звесь беркут, полоще кров'ю рот, <br>Вивищуєсь над мир, тривогу й пострах сіє, — <br>Те кулі не уйде, як слушний час наспіє. <br>А труп бездушний ми без жалю, без промови <br>Ногою копнемо й підемо дальш на лови." <br><br>І. Франко

  • За Україну до кінця! - 22.01.2014 19:56:12 - 192.241.230.*** відповісти

    Українці! Великий народе! Сьогодні влада показала своє справжнє лице. І воно жахливе! В центрі європейської країни вони катують та вбивають наших братів та сестер. На сьогодні на їхній совісті вже 4 смерті. І вони не збираються зупинятися. У цієї влади вже немає інших важелів впливу, окрім грубої сили продажних мусорів та тітушок. Серед цієї влади немає ні одного морального авторитету, здатного на будь-який конструктив. Все, що їх цікавить - тільки власна безпека та нажива. Наші з вами життя для них не значить нічого! І це доводять події в Києві. Всі, хто причетні до діяльності партії регіонів в Україні, несуть відповідальність за криваві події у столиці. Свідомі політики, відповідальні перед народом, покинули лави цього злочинного угруповання. Залишились тільки моральні уроди та виродки. Українці, брати та сестри! Якщо ви не можете бути в Києві та валити цю нечисть у бою, хоча б не давайте їм жити спокійно поряд з вами. Покажіть їм свою зневагу та ненависть, хай бояться кошного шороху та озираються на кожному кроці. Бо вже скоро їм всім прийде кінець, і вони всі відповідатимуть за кров убієних. Слава Україні!

  • За Україну до кінця! - 22.01.2014 19:56:00 - 192.241.230.*** відповісти

    Сьогодні як ніколи важливо зрозуміти, що події в країні стосуються кожного. Тому що сьогодні вони відібрали нашу свободу, а завтра відберуть все! А якщо зустрінуть опір, то вб'ють наші сім'ї. У цієї зграї вовків немає нічого святого, якщо вони знищують власний народ. Запам'ятайте, нормальна людина не буде служити режиму, який вбиває людей! Тому кожен регіонал, який не вийшов з партії після кровавих ночей на Грушевського - звір та покидьок, зрадник країни та народу. І ми повинні вимести це сміття з нашої хати!

Коментувати новину Cancel reply