У Києві на Грушевського вбито одного з активістів Євромайдану

Зі слів очевидців він отримав два кульові поранення: одне -в шию, одне – в голову.

Хлопця було поранено в ході сутички з правоохоронцями. 

Медики налади активісту першу медичну допомогу, однак він помер протягом півгодини. Смерть констатували приблизно о шостій годині ранку.

Це Нігоян Сергій - активний учасник Євромайдану, - повідомляє Українська Правда.

Сергій жив у селі Березнуватівка Дніпропетровської області. На Євромайдан приїхав 8 грудня. На питання, чому приїхав на Майдан, відповідав:  "Це моє майбутнє теж. Мені жити у цій країні". 

Джерела також підтвердили смерть ще однієї людини, яка напередодні впала з 13-метрової колонади стадіону Динамо. Він загинув у реанімації.


Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • За Україну до кінця! - 22.01.2014 20:08:59 - 194.104.126.*** відповісти

    Хлопець не впав с колонади, а його звідти скинули пси януковича! Це вбивство, а не нещасний випадок!

  • За Україну до кінця! - 22.01.2014 20:07:30 - 194.104.126.*** відповісти

    "Я не люблю тебе, ненавиджу, беркуте! <br>За те, що в груді ти ховаєш серце люте, <br>За те, що кров ти п'єш, на низьких і слабих <br>З погордою глядиш, хоч сам живеш із них; <br>За те, що так тебе боїться слабша твар, <br>Ненавиджу тебе за теє, що ти цар! <br>І ось блищить мій кріс — ціль добра, вистріл певен, <br>І вбійчеє ядро під хмари понесе він. <br><br>І замість нести смерть згори на земне ложе, <br>Ти сам спіткаєш смерть під хмарами небоже. <br>І не як божий суд, але як труп бездушний <br>Ти впадеш, судові тих моїх куль послушний. <br>І не остатній ти! Нас є стрільців стосот; <br>І все, що звесь беркут, полоще кров'ю рот, <br>Вивищуєсь над мир, тривогу й пострах сіє, — <br>Те кулі не уйде, як слушний час наспіє. <br>А труп бездушний ми без жалю, без промови <br>Ногою копнемо й підемо дальш на лови." <br><br>І. Франко

Коментувати новину Cancel reply