На Старий Новий рік на Закарпатті традиційно пройде винний фестиваль "Червене вино 2014"

Фестиваль пройде 11-14 січня 2014 року в м.Мукачево, на центральній площі.

Фестиваль домашнього вина "Червене вино" давно став візитівкою Закарпаття. Він щорічно - з 1996 року - проходить в Мукачеві на Старий Новий Рік. 

Кращих виноробів Закарпаття визначить компетентне журі та дегустаційна комісія. Переможці отримають дипломи та спеціальні призи: коня, вівцю і порося. Торік на фестивалі було близько півтори сотні учасників. Переможцем конкурсу став винороб Василь Ленд'єл з Мукачева.

Торік фестиваль отримав новий логотип і свій фірмовий стиль, розроблені дизайнером Іриною Янцо.

Територія фестивалю "Червене вино" буде обмежена "пішохідним трикутником" центральної частини міста в межах площі Миру від магазину "Прогрес" до будівлі Центральної бібліотеки ім. Духновича, що на вул. Миру, проїзд по якій буде частково перекритий. Намети учасників розмістяться в два ряди.

Кожен гість фестивалю зможе безкоштовно отримати інформаційний буклет про фестиваль з базовою інформацією про "Червене вино 2014", кращих виноробів-учасників, місця розміщення їх шатрів і загальною картою фестивалю. Під час фестивалю можна буде безкоштовно продегустувати вина кращих закарпатських сортів від іменитих і маловідомих виробників, а вибрані вина купити. Крім того, "Червене вино" - це ще й справжнє народний свято з колядками, рядженими і розіграшем призів.


У рамках фестивалю відбудеться міжнародна конференція на тему виноробства і виноградарства, на яку приїдуть експерти з Угорщини, Словаччини, Польщі. Додатковою родзинкою стане розважальна програма фестивалю, зокрема виступ груп Without Limits і Rock-H.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply