У Нижньоапшанській дільничній лікарні встановили душову та туалетні кабінки (ФОТО)

У п’ятницю, 19 серпня, у Нижньоапшанській дільничній лікарні відкрили відреставрований санпропускник.

Тут у двох кімнатах провели капітальний ремонт – виклали плиткою стіни та підлогу, встановили душову та туалетні кабінки, також для окремих потреб пацієнтів  - новеньку шафу, дзеркалу, два умивальники та ліжко.

Головний лікар Нижньоапшанської  ДЛ  Василь Марина, головна медсестра  Неля Дан зазначили: приміщення санпропускника не оновлювалося майже сорок років, тому його модернізація була дуже доречною,  зважаючи на сучасні санітарні вимоги та, зокрема, комфорт пацієнтів. «Ремонт приміщень розпочався у червні цього року, – розповідає головний лікар Василь Марина. –  За підтримки народного депутата України Василя Васильовича Петьовки, нам вдалося облаштувати санпропускник європейського зразка».
 
Головний лікар зауважив: це вже не перший випадок, коли народний депутат України Василь Петьовка надає спонсорську підтримку лікарні. Зокрема, роком раніше за сприяння Василя Петьовки всі медсестри ЗПСМ отримали тонометри та глюкометри, а  на день медичного працівника – праски. В час, коли державного  та місцевого фінансування медицини заледве вистачає на захищені статті, спонсорська допомога вкрай потрібна для існування та розвитку медичних закладів.


 
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply