У Брустурянському лісгоспі триває реалізація дров населенню

У ДП «Брустурянське ЛМГ» повним ходом йде реалізація легальних дров населенню, підприємствам і організаціям.

Як розповідають у лісгоспі, на сьогоднішній день дрова хвойні коштують 150 грн.  за 1 куб сировини, букові та дубові – за 240 грн, а також  у лісгоспі можна придбати пиловник різних сортів, діаметрів та довжин. Для цього необхідно звернутись до керівників виробничих підрозділів (Буштинського, Грушівського, Груниківського, Нересницького, Кедринського, Лопухівського, Плайського, Турбатського лісництв), або прийти в контору самого лісгоспу, що знаходиться за адресою: с.Лопухово, вул.Партизанська, 1. Особа, яка купляє лісопродукцію (пиловник, дрова), має написати заяву на ім'я директора лісгоспу, вказати свою адресу та індифікаційний код. Відтак, керівник лісгоспу ставить підпис, що дає дозвіл виписати наряд на відпуск лісопродукції. Затим замовник оплачує в касі вартість продукції. Після отримання наряду на відпуск лісопродукції він домовляєтесь із керівником виробничого підрозділу про час отримання товару. Покупець самотужки має транспортувати дрова. Майстер по лісозаготівлі виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку для маркування деревини на дрова або пиловник.

- Працівники лісництв проводять рубки догляду в молодняках: проріджують густонасаджені дерева, прибирають сухостійні та хворі насадження. Отримані після проведення рубки лісу дрова реалізують для опалення та технологічних потреб для населення, – повідомив директор лісового господарства Михайло Бігун.

Як відзначили в лісгоспі, серед покупців дров в основному місцеве населення. А ось для технологічних потреб ділову деревину закуповують фірми і приватні особи, що займаються виготовленням дрібних виробів з дерева й закуповують сировину на аукціонних торгах згідно з нормами чинного законодавства України. Одночасно з реалізацій дров в лісництвах посилили охорону лісових насаджень від незаконних лісорубів. За словами лісівників, випадки самовільної вирубки в лісових насадженнях фіксуються та направляються в правоохоронні органи для подальшого розслідування.


 Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply