Першокласники Рахівщини отримали в подарунок шкільні ранці та набори для навчання (ФОТО)

27- 28 липня майбутні першокласники Рахівщини отримували подарунки - шкільне приладдя від народного депутата Василя Петьовки.

Напередодні свята 1 вересня від імені народного депутата Василя Петьовки майбутнім школярам шістнадцяти шкіл Рахівського району вручили ранці, а також необхідне для навчання шкільне приладдя: зошити, пенали, папки, набори для трудового навчання та образотворчого мистецтва. Цього разу подарунки отримали хлопчики та дівчата, які незабаром стануть учнями  Великобичківських ЗОШ №1, №2, №3, Білинської,  Кобилецько-Полянської, Білоцерківської, Квасівської, Лужанської, Хмелівської, Росішківської, Косівськополянської ЗОШ №1 та №2, Діловецької, Костилівської, Вільховатської ЗОШ та Рахівської ЗОШ №1.

Цими днями подарунки отримали більше шести сотень першокласників. Від імені народного депутата Василя Петьовки,  їх вручали його помічник Михайло Штефко, депутати Рахівської районної ради Михайло Фірка та Дмитро Боклажук, Великобичківський селищний голова Йосип Божук, Білинський сільський голова Микола Сагайда  та  громадські активісти Наталія Франц, Світлана Попадич, Вікторія Митрюк, Леся Врбата, Світлана Кус, Олеся Кабаль та інші.

Батьки і їхні діти у захваті від таких подарунків. Зізнаються: щоб підготувати школяра до навчального року, потрібно чимало коштів. А завдяки таким подарункам  батькам вдасться зекономити , а для хлопчиків та дівчат – це ще один привід порадіти. Ця акція на Рахівщині триває вже шостий рік поспіль.

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • тарас попович - 30.07.2016 3:22:12 - 195.66.156.*** відповісти

    народні депутати разом з президентом довели батьків цих симпатичних діточок до жебрацтва.<br>Батьки не в змозі нормально підготувати дітей до школи. Пітьовка тут як тут. Скоро вибори.

Коментувати новину Cancel reply