Анастасія Шевчук із Закарпаття відзначила свій 101 ювілей (ФОТО)

Іменинницю привітали від імені народного депутата Василя Петьовки Закарпаття славиться довгожителями. В області їх близько двох десятків.

У вівторок, 26 липня, 101 день народження зустріла Анастасія Шевчук, жителька села Сторожниці, що на Ужгородщині. Іменинниці на долю випало чимало випробувань. Пережила важкі часи середини двадцятого століття. Одним із яскравих спогадів, що вкарбувався в пам’яті на все життя – це події   воєнних років, коли втратила ледь не всю родину. Тоді дивом вижила вона та її єдина донька. Роки йдуть, але і досі пані Анастасія активна, працьовита та мудра. Справляється зі всім, та ще й майстриня на всі руки.

З нагоди свята іменинницю вітали не лише знайомі, рідні та друзі. Завітав до ювілярки з вітаннями від народного  депутата України Василя Петьовки та побажаннями міцного здоров'я, щастя та благополуччя і його помічник  Степан Хома, який також передав і подарунок  від імені народного депутата. Іменинницю привітали квітами, солодким презентом та вручили сучасний ноутбук. Ювілярка каже: рада такій увазі та гостинцю, адже з його допомогою  йому зможе постійно спілкуватися з рідними , які живуть далеко за кордоном.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply