Першокласники Рахівщини отримали в подарунок від Василя Петьовки шкільне приладдя та ранці (ФОТО)

Для кожного майбутнього першокласника початок навчання у школі – велика подія. Малюки з нетерпінням чекають 1 вересня, адже на шкільній лінійці вони відчують себе дорослими і справжніми учнями.

Особливо приємно хлопчикам та дівчаткам отримувати подарунки напередодні навчання у школі. Вже шостий рік поспіль напередодні свята Першого дзвоника хлопчики та дівчата Рахівського району отримують від народного депутата України Василя Петьовки  шкільні ранці з наборами приладдя для письма, трудового навчання, математики та образотворчого мистецтва.

Цього року акція на Рахівщині розпочалася у вівторок, 26 липня. Стартувала вона з сіл Верхнє Водяне, Водиця та Середнє Водяне. Тут, у восьми загальноосвітніх закладах, шкільні ранці з усім необхідним для навчання та вітальну листівку отримали понад 200 майбутніх першокласників. Вручали подарунки помічник народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко, депутати районної ради  Михайло Фірка, Василь Медвідь та громадський активіст Лариса Дан. Звісно, що не обійшлося без школярів та їхніх батьків .

Захопленню дітлахів не було меж – вони задоволені якісними і яскравими ранцями та приладдям, яке вони отримали. Вдячні за подарунок та вітання з прийдешнім Днем Знань, побажання успіхів у навчанні та відмінних оцінок для майбутніх школярів, батьки малюків. Кажуть, що зважаючи на економічну скруту, спорядити дитину до школи – задоволення не з дешевих, тож це - подарунки, які значно полегшать їхні клопоти.

До кінця тижня майже півтори тисячі першокласників Рахівського району отримають шкільні набори від народного депутата Василя Петьовки.Rakhiv.inМатеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • тарас попович - 29.07.2016 19:41:31 - 195.66.156.*** відповісти

    Скоро вибори.<br>Депутати і президент довели батьків цих діточок до жебрацтва.<br>Пітьовка їх мусить утримувати.

Коментувати новину Cancel reply