«Це сепаратизм, а не децентралізація», – очільник Тячівщини Дем’янчук не бачить позитиву в об’єднанні громад

Вчора, 8 червня, під час «круглого столу» за участі керівництва Тячівської РДА та президії Громадської ради при РДА голова Громадської ради Василь Лукань порушив питання децентралізації на Тячівщині. Він висловив стурбованість з приводу того, що процес децентралізації у районі загальмував, хоча у двох об’єднаних громадах, створених на теренах Тячівщини, є позитивні зрушення.

На це голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук відповів так:

«На сьогоднішній день я проти децентралізації у такому вигляді, як вона зараз є. Тому що не враховується жодна думка. Я не бачу позитивних змін. Це, навпаки, ще гірша централізація, ніж була. Тому що сьогодні з коштів, виділених на Вільхівську громаду, – 7 мільйонів дев’ятсот тисяч, – вісім проектів подані на Вільхівці, один – на Вільхівці-Лази, один – на Добрянське. Це децентралізація? Ми хочемо виховати королів, які нікому не підпорядковуються і роблять, що хочуть. Для нас є закон – спробуй щось не так прийняти. А для них нема ніякого закону. Говоримо відверто: якщо Іван Іванович Ковач – адекватна людина і розуміє все адекватно, але завтра оберуть якусь другу людину, і що буде робити? Спочатку мають бути внесені зміни у Конституцію і законодавство щодо контролю – тоді децентралізуйте. А сьогодні це є не децентралізація, а бардак. Моя позиція така: ми допустили велику помилку, по-перше, що дозволили такі речі, не можна було дозволяти. Якщо голова Вільхівської громади говорить Москалю, що він підпорядковується лише Президенту, то що ми створюємо? Коли війна у державі, ми сепаратистів виховуємо тут? Вони ні в чому не беруть участі, в армію не підуть… Це сепаратизм, а не децентралізація!»  

Також Василь Дем’янчук додав, що свою позицію довів до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.


Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

80 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • тарас попович - 23.06.2016 20:56:02 - 195.66.156.*** відповісти

  Не просто так Ковача в Києві приголубили та й призначили його шефом по об"єднаних громадах.

 • тарас попович - 22.06.2016 22:35:20 - 195.66.156.*** відповісти

  Недавно мені прийшла така думка, якою хочу з вами поділитися.<br><br>Хто вирубав і вирубує далі наші ліси, хто прибрав до рук наші курорти, мінеральні джерела і інші природні богатства ? Київ створив всюди свої адміністрації через які київські ділки і грабували та й грабують далі наш край. <br>Тепер Київ створює об"єднані громади, яким нібито надаються великі права і повноваження. Ці громади фінансуються безпосередньо з Києва і немають ніякого відношення до районної чи обласної громади. Проводиться жорстка централізація влади з центром в Києві. Київським ділкам тепер не треба буде мати справу з районним чи обласним керівництвом, погоджувати і ділитися з ними. Свої проекти вони будуть фінансувати напряму і ще сильніше запустять свої злодійські щупальця в Закарпаття і інші області держави. Всі надходження в бюджет об"єднаних громад і видатки також під жорстким контролем центральної влади. Що мішає ліквідувати районні і обласні адміністрації, для чого потрібні ставленики президента ? Чому не навести лад у виборчому законодавстві і залишити на місцях лиш, обрані людьми, районну і обласну ради з їхніми виконавчими комітетами.

 • тарас попович - 22.06.2016 22:35:07 - 195.66.156.*** відповісти

  Товариш Петро Г. правий на всі 100%

 • Петро Г. - 20.06.2016 18:26:57 - 195.137.226.*** відповісти

  Ніколи не спорьте з ідіотами бо ви опускаєтеся до іхнього рівня , де вони вас задавлять своім досвідом.

 • тарас попович. - 16.06.2016 16:39:30 - 195.66.156.*** відповісти

  На тій землі, що Лукань взяв, пасовище для людських корів, а це не така вже й мала користь від неї в наші важкі часи. <br>Скоро вже рік як Лукань взяв землю. Платити за неї не збирається і обробляти її не обробляє. І чи много він аршовом там нааршує. Орендна плата за 37 га і її оформлення значно більша чим зарплата в пришляка і жінка його стільки не заробить. Ще раз кажу, що ця земельна афера фінансується його соратником по майдану. І взята вона як і всі інші землі не для того щоб на ній щось вирощувати, а взята для спекуляції нею, коли знімуть мораторій куплі-продажі сільгосп, земель, буде продана або надана за гроші в суборенду. Більш грошовиті авантюристи її перекуплять.

 • тарас попович. - 16.06.2016 15:58:20 - 195.66.156.*** відповісти

  Заділо ? Як би хто не хамив, лиш показує своє нутро.

 • руськополівець -тарасу - 16.06.2016 7:40:06 - 46.211.5.*** відповісти

  Слухай ти бику, при твоєму головуванні у селі тоже се болото було. Просто ти його не видів, бо вічно бухий був. Закрий пиздяк і не зли людей. Всі знают що ти масний попиздіти і вказати на недоліки. Подивися на себе з боку. Ходиш як бомж по селові. Нігде не робиш. І не хочеш іти робити. Піздіти не міхи тігати. Неробе . Земля ти очи коле. А май файно, що село заростає з усіх боку корчулям з гадами і іншов нечестю. Взяв Лукань зимлю, най робит і платит за ниї. Бери і ти. Лиш таке чмо як ти не візме. Бо на нюй робити треба. То не в покер лупати на гроші. Там махати лопатов а не мишком водити треба. Перестань чоловіче всіх доставати. Сиди тихо і грай в карти, заробляй гроші, та дрочи по малу в ваннуй.

 • тарас попович. - 14.06.2016 21:13:27 - 195.66.156.*** відповісти

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1038246612932732&set=p.1038246612932732&type=3<br><br>Децентралізація в житті.<br><br>Так виглядає сьогодні (14.06.2016 р.) центральна частина Руського Поля, самого великого села Тячівської громади. Біля болота, там де туї, магазин і бар члена, незаконно призначеного мером Ковачем і старостою Мірявцем, сільського комітету Деревяника Василя. Цьому болоту вже більше шети років. Об"єднану громаду створили, призначили старосту і сільський комітет, а болото залишилося

 • депутат. відповідь чвасилишинуі. - 14.06.2016 19:05:47 - 195.137.226.*** відповісти

  ти хлопе і сам не знаєш що таке руський мир та сепаратизм і ліпиш людям ярлики. ти чув дзвін а не знаєш де він. якщо хочеш щось написати то спочатку поміркуй, а не гавкай на с онце.<br>

 • тарас попович. - 14.06.2016 16:46:10 - 195.66.156.*** відповісти

  Я не захищаю Демянчука, при його правлінні ніяких позитивних змін в районі не відбулося. Я проти беззаконня, проти несправедливості. Чому одні мають жити за рахунок других ? Зробіть зміни в Конституції, зміни в законодавстві. І тоді будуть одинакові правила для всії. А так як є тепер є бардак, який до добра не приведе. На всіх рівнях, владі потрібно звернути увагу на людей, а не давати привілегії олігархам і злочинцям місцевого маштабу. Ще раз наголошую, що порушення діючої Конституції являється злочином проти держави і її громадян.

Ще коментарів...

Коментувати новину Cancel reply