У Вільхівцях капітально оновлено Обеліск Слави (ФОТО)

Напередодні Дня пам’яті та примирення у с. Вільхівці завершилась реконструкція Обеліска Слави. Пам’ятник воїнам-визволителям був встановлений у селі ще у 1965 році і з тих пір жодного разу не оновлювався.

Нині ж, за сприяння сільського голови Вільховецьої сільської ради об’єднаної територіальної громади Михайла Цірика пам’ятник реконструювали. Проведена колосальна робота з оновлення не тільки самого Обеліска, а й облагороджено сквер навколо нього.

Там застелена нова бруківка, встановлено ліхтарі, лавки, сміттєві урни, озеленено туями та квітами територію. Крім того, біля цього пам’ятника, який розміщений на роздоріжжі сіл Вільхівці, Вільхівчик та Вільхівці-Лази, Нересниця з'явилися нові дорожні знаки. До речі, керівництво об’єднаної громади подбало про оновлення дорожніх знаків на всій території громади. А біля сільських шкіл Вільхівців та Добрянського вздовж центральної дороги ще й встановлено «лежачі поліцейські». Тож жителі населених пунктів об’єднаної громади щиро вдячні Вільховецькому сільському голові Михайлу Цірику за проявлену турботу про благоустрій, добробут й безпечність сіл.

Вдячні мешканці села Вільхівці.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply