У Дубовому відзначили 71-шу річницю Перемоги у Другій світовій війні (ФОТО)

Сьогодні у Дубовому біля Обеліска Слави з нагоди Дня пам'яті та примирення й 71-річчя Перемоги над нацизмом відбувся мітинг.

Вшанувати односельців, що творили історію й виборювали своєму народу волю у Другій світовій війні, прийшло чимало дубівчан. Біля Обеліска Слави зібрались колективи дошкільних та загальноосвітніх закладів, Дубівської РЛ №2, працівники установ селища, поліцейські та громадськість. Кожен колектив поклав вінки та квіти до  пам’ятника воїнам-визволителям. Прийшли на захід й ветерани, яких у селищі залишилось всього двоє учасники війни та вдови ветеранів. До речі, у селищі залишилось всього двоє ветеранів війни – Олексій Ухаль та Марія Цубера.

Розпочав мітинг селищний голова Василь Носа. Він закликав присутніх не забувати про воїнів-односельців, які пожертвували життям за мир та волю для нащадків. Присутні пом’янули хвилиною мовчання полеглих воїнів. Відтак місцеві священики провели панахиду за упокій тих односельців-бійців, що не повернулись з фронтових доріг, та тих героїв-ветеранів, що не дожили до 71 річниці Дня Перемоги.

Затим виступили вчитель історії Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Марія Вурста та учениця Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1, які нагадали про подвиг українських солдат, що визволяли край від фашизму.

Продовжили захід учні місцевих загальноосвітніх шкіл, вихованці школи мистецтв та ансамбль будинку культури, які підготували насичену концертну програму з піснями й танками. 

Після закінчення мітингу селищна рада організувала для ветеранів, учасників війни та вдів ветеранів святковий обід. Також кожен з них отримав матеріальну підтримку.Л.Білак для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply