У Тарасівці провели зустріч з односельцями - учасниками АТО (ФОТО)

Минулої середи у сільському клубі с.Тарасівка проведено захід, присвячений поверненню зі сходу односельців Михайла Івановича Фіцая, Василя Васильовича Сасина та Івана Васильовича Магея, які виборювали волю та незалежність нашої держави у зоні АТО.

Аби  висловили подяку воїнам-тарасівчанам, до сільського клубу прийшли численні мешканці села, учні школи, колективи сільських установ та організацій. Адже вони не тільки заслужили шану у односельців героїчним захистом України у зоні АТО, а й добрими справами, що робили для селян до мобілізації.  Так, Михайло Фіцай  - вмілий лікар-стоматолог та в.о. головного лікаря Тарасівської амбулаторії. До речі, у зоні АТО він продовжував лікарську справу, займаючи посаду начальника медичного пункту дивізіону. А Василь Сасин та Іван Магей завжди були порядними та трудолюбивими чоловіками, за що їх цінують та поважають у селі.

Відтак, односельців-учасників АТО тарасівчани зустріли хлібом-сіллю. Відкрила зустріч сільський голова Любов Руснак, яка подякувала воїнам за мужність та захист Вітчизни, а  від імені виконавчого комітету  вручила їм подяки. Також бійці  отримали грошові винагороди від колективів Тарасівської сільської ради, Тарасівської АЗПСМ,  ФАПу,  Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та працівників культури. Слово мав й директор Тарасівської школи Іван Руснак. Він привітав хлопців із щасливим поверненням додому, побажав мирного неба  та благополуччя їх родинам. Продовжив захід святковий концерт, який підготували учні місцевої школи під керівництвом педагога організатора М.І.Мацоли, вчителя музики М. П. Руснак, провідного бібліотекаря Г. М. Марційчук та завідувача сільського клубу І. В. Мацоли. Під час заходу учасники дійства також  вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні і тих, хто загинув у зоні АТО.

Підсумували свято воїни, які розповіли односельцям про досвіт здобутий у зоні АТО та повідали  про нинішню ситуацію на сході. Вони також  подякували всім українцям,  й зокрема тарасівчанам, за підтримку та  теплу зустріч на малій батьківщині. На завершення Дарія Дьолог виконала пісню «Любіть Україну».

Сільський голова Любов Руснак щиро вдячна організаторам заходу та усім учасникам дійства за вдало проведену зустріч з героями-односельцями.


Любов Руснак, сільський голова с Тарасівка



Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply