Дубівчанин Микола Федоришин, якому на сході у голову влучив снайпер, прооперований та прийшов до тями

Днями до Тячівщини надійшла звістка про те, що 34-річний дубівчанин Микола Федоришин, який цьогоріч пішов служити за контрактником до війська й захищав країну у зоні АТО, в результаті бойових дій на донецькому напрямку отримав поранення.

Як повідомляють всеукраїнські ЗМІ, 12 квітня бійці АТО потрапили під обстріл бойовиків, через що 7 військових отримали важкі травми, серед них й наш земляк, гранатометник 128-ї бригади – Микола Федоришин. Снайпер вцілив у голову бійця, коли той вартував біля шахти Бутівка під самісіньким Донецьком.  За життя Миколи боролись медики Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, куди його разом з іншими пораненими побратимами доставили з зони АТО. 

Медики клініки ім.Мечникова, котрі за два роки війни вже надивилися усякого, порятунок дубівчанина вважають неймовірним. Адже важка куля снайперського калібру розбила скулову кістку й зупинилась у основі черепа, тож, щоб дістати її, кілька хірургів одночасно оперували бійця дві години. Кажуть, куля була мігруюча, тобто вже всередині голови змінювала розташування. А коли крутилася, намотала на себе м'язи та зв'язки. Зайшла на 10 см углиб обличчя поруч із життєвоважливими судинами. Хірурги зізнаються, що порятунок бійця був ювелірною роботою. "Уся складність полягала в тому, щоби витягти її настільки обережно, щоб не поранити ті судини, котрі поряд. А вони буквально, це йому дуже пощастило, буквально міліметри", - розповів завідувач відділенням щелепно-лицевої хірургії Анатолій Комок у сюжеті ТСН.

На щастя, операція пройшла успішно і вже наступного дня чоловік прийшов до тями та почав розмовляти.

Наразі дубівчанин перебуває під наглядом медиків. А вже у четвер до бійця приїхала матір – Василина Федоришин, яка  працює молодшою медичною сестрою у Дубівській РЛ №2. Кошти на поїздку до сина для жінки зібрав колектив закладу на чолі з головлікарем Миколою Бігунцем. Також надали фінансову підтримку матері бійця  й виконком селищної ради, зокрема, селищний голова Дубового Василь Носа.

Микола Бігунець зазначає, що дубівські медики підтримуватимуть колегу й надалі. І вже після її повернення з Дніпропетровська додому, адміністрація лікарні надасть жінці допомогу для налагодження соціально-побутових умов.

Рідні, близькі та знайомі пораненого бійця ревно вболівають за його здоров’я й молять про чимшвидше одужання. Хай допоможе Тобі, Миколо, і всім воїна України Бог.


Л.Білак для Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • ПС - 16.04.2016 3:42:05 - 91.195.157.*** відповісти

    Слава Героям з Карпатського Краю!

  • патріот - 16.04.2016 0:00:45 - 91.211.70.*** відповісти

    тримайся друже якщо треба якісь гроші відгукніться хто збирає допоможемо обовязково

Коментувати новину Cancel reply