У Дубовому відбудовано міст, зруйнований осіннім паводком (ФОТО)

У населених пунктах району триває ліквідація наслідків тогорічного осіннього паводку. Так, під час листопадової стихії у селищі Дубове повноводна річка Тересва знесла два навісні мостові переходи, які для жителів вулиці Травнева служили сполученням з головною автотрасою.

Спочатку спільними зусиллями громади та підприємців було відновлено навісний міст, що з’єднує комунальну вулицю  з центральною дорогою селища.

А кілька тижнів тому завершено будівництво й другого такого мосту, що поблизу гаража ЗВВО. Цей перехід служить сполученням для мешканців вулиці Травнева з головною дорогою села Калини. Також через цей місток пролягає найкоротша дорога до Св.Димитрівського храму для вірників, що проживають на початку Дубового та наприкінці Калин. Тож саме для них відновлення мосту було пріоритетним.


Як розповідає священик храму  о.Михаїл (Григанич), після того, як стихія зруйнувала міст, вірники задумали його відновити й почали зносити до церкви пожертви на проведення будівельних робіт. І вже на початку березня, коли  рівень води у річці знизився, громада взялась відновлювати перехід.

Щодня на об’єкті працювало близько 30 місцевих жителів.  Також допомагали у зведенні мосту й добродійники. Так, спецтехніку та робочу силу надав приватний підприємець Денис Каганець. Матеріал  спонсорував  лісничий ДП «Мокрянське ЛМГ» Микола Кубинець, а попиляли деревину на дошки приватний підприємець Іван Леспух з синами. Відтак, за два тижні спільної роботи міст, довжиною 250 метрів, було зведено.


Він є добротним й, на відміну від свого попередника, безпечніший, адже вздовж обтягнутий сіткою. А ще посеред річки забетонована балка, що створює додаткову опору та робить міст витривалішим й стійкішим до бурхливої води.


Отець Михаїл щиро дякує всім, хто долучився до будівельних робіт й допоміг вірникам звести місток, який є важливим сполученням не тільки  для прихожан храму, а й для всіх  жителів та гостей Дубового та навколишніх сіл.


Л.Білак для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply