У Тарасівці оновлено одну з комунальних вулиць (ФОТО)

Нещодавно у Тарасівці спільними зусиллями Тарасівського лісництва, приватних підприємців, які займаються лісопереробкою, та місцевих жителів урочища Ваганино оновлено дорожнє полотно комунальної вулиці Гагаріна та частково вулиці Жовтневої.

Як розповідає сільський голова Любов Руснак, вулицю Гагаріна востаннє було відновлено у 2014 році. З того часу через брак коштів у сільському бюджеті цю гравійну дорогу, як і ряд інших сільських шляхів, не ремонтували, й вона перетворилась у бездоріжжя. Тож без належного сполучення опинились близько 300 дворогосподарств. 

Аби відремонтувати шлях, місцеві мешканці звернулись на початку лютого до сільської та районної влади, просили допомоги й у керівництва Мокрянського лісгоспу й, зокрема, Тарасівського лісництва.

І ось минулого тижня на вулиці Гагаріна розпочались ремонтні роботи.

Ремонт дороги тривав кілька днів. На процесі засипки та вирівнювання дорожнього полотна було задіяно техніку підприємців-лісорозробників, допомагали розчищати шлях від великих каменів майстри лісу та близько 20 селян, також немало зусиль доклав, зокрема, місцевий водій Іван Герич. Загалом, спільними зусиллями було оновлено понад 5 км шляху та розчищено 150 метрів кюветів.

Як підкреслила сільський голова, вона щиро дякує всім, хто долучився до нелегкої справи й допоміг жителям вулиць Гагаріна та Жовтнева відремонтувати дорожнє сполучення.

Однак зауважує, що оновлення потребують й решта вулиць у селі. Зокрема, у вкрай незадовільному стані нині перебуває дорога загального користування. Сільська рада вже виготовила чотири проекти на капітальний ремонт цього шляху, що пролягає через вулиці Шевченка, Українська та Жовтнева. Однак на ремонт у сільській казні  грошей немає. Відтак Любов Василівна звернулась до керівництва обласної та районної влади з проханням виділити кошти на проведення цих робіт. І результат не забарився. Так, за сприяння керівництва районної влади, один з чотирьох проектів, що передбачає ремонт частини вул. Шевченка, на відрізку дороги від мосту з початку села, найближчим часом буде реалізовано. Інші ж проекти проходять реєстрацію на конкурс через Фонд державного регіонального розвитку. Тож громада села сподівається, що дороги у Тарасівці таки відремонтують, щоправда, якщо у цьому фінансово допоможуть районна та обласна влади.


Л.Білак для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Аліна - 18.10.2016 21:37:19 - 94.178.56.*** відповісти

    Цікаво де ті відновлені полотна

Коментувати новину Cancel reply