Освітяни Тячівщини готуються до завершення навчального року (ФОТО)

З цією метою у понеділок, 14 березня, начальник управління освіти РДА Марія Думнич провела робочу нараду з директорами навчальних закладів району.

На початку заходу перед керівниками освітніх закладів виступив волонтер Іван Крічфалушій, який закликав шкільні колективи долучитись до проведення всеукраїнської акції зі збору пластикових кришечок від пляшок. Він повідомив, що вилучені кошти від реалізації кришечок йдуть на придбання протезів для воїнів АТО, що у боях втратили кінцівки. Волонтер також роздав тематичні листівки та банери директорам навчальних закладів й попросив їх поширити інформацію про акцію серед школярів.

Розпочала нараду начальник управління освіти РДА Марія Думнич. Вона ознайомила присутніх з порядком денним та озвучила питання, з яких інформували головні спеціалісти управління відділів: дошкільної, загальної, загальної середньої та позашкільної освіти, фінансово-економічної та кадрової роботи – М.М.Попович, В.М.Шаркадій, В.Ю.Танчинець, а також завідувач райметодкабінету Н.Ю.Зеленська та секретар районної атестаційної комісії атестації педагогічних працівників  В.П.Стойка.

Відтак, під час заходу було розглянуто ряд організаційних питань, пов’язаних із закінченням навчального року, підготовкою до проведення пробного ЗНО та основної сесії оцінювання. Почули присутні й інформацію про порядок проведення у школах ДПА, атестування навчальних закладів та працівників освіти.

Особливу увагу на нараді було прикуто до участі молоді у санітарних днях з прибирання території району та підведено підсумки проведеного шкільними колективами суботника. Крім того, звучало питання організації харчування молодших школярів з додатковим залученням батьківської плати. Тож керівники освітніх закладів разом з батьками та органами місцевого самоврядування мають вивчити всі можливі механізми організації цього процесу.

Прозвучала від головних спеціалістів й інформація про те, що у літній період на базі  деяких шкіл району запрацюють мовні табори.  Тож до конкурсу на участь у проекті «GoCamps» було запрошено навчальні заклади, в яких планується їх проведення.

Також говорили освітяни про обов’язкове звітування керівників шкіл перед громадськістю про проведену ними роботу.

А наприкінці наради озвучено повідомлення, що 24 березня управління освіти РДА проведе засідання комісія, на яке запрошуються дипломовані спеціалісти, що мають намір працевлаштуватись у навчальних закладах за фахом. До речі, у попередньому номері газети «Дружба» було опубліковано інформацію про наявність вакантних місць у закладах освіти району.


Л.Білак для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply