Тячівців закликають вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого минає два роки з часу, коли Україна пережила жахливі події. В серці Києва було жорстоко розстріляно десятки свідомих беззбройних українців за бажання жити гідно. В їхніх серцях билась жага до змін в Україні.

Небесна Сотня – символ жертовності і безстрашності свідомого українця. Пам’ятаймо про ці події – це наш обов’язок і вдячність новітнім Героям Батьківщини.

В суботу, 20 лютого, об 11.00 за к.ч., біля пам’ятника Героям Революції Гідності у Тячеві (площа Пам’яті) відбудуться мітинг-реквієм та громадська панахида за загиблими Героями Небесної Сотні. 

Запрошуємо всіх патріотів, небайдужих мешканців Тячева та району долучитись до поминального заходу, і вшанувати молитвою світлу пам’ять наших полеглих співвітчизників. Закликаємо взяти з собою свічки, лампадки і квіти.

Збір – біля районного будинку культури, звідки учасники мітингу пройдуть ходою до пам’ятника Героям Революції Гідності.


ОргкомітетМатеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Ато - 19.02.2016 15:00:38 - 100.81.13.*** відповісти

    Спить з миром! Царство небесне та вічна пам'ять героям. Ваш подвиг вписаний в багатотисясні легіони творців держави, бо кожна розвинута краіна проливала кров найкращих синів та дочок, зокрема США в минулому страшно лили свою кров і чужу щоб стати супер державою, отож ми не виняток, але в сша кожен громадян знає напам'ять гімн й решту історіі краіни, а у нас дехто каже що майдана не треба було бо долар був по 8 й так далі... Отож доки не будемо мати пам'яті то ніколи не будемо мати тоі краіни за яку варто вмирати й гордо жити. P.s. Смів будь чоловік що бажає жити в сша щось нкгативне сказати про історію сша ніколи не отримав зелену карту. Таким вчимо історію краіни й разом свідомо творимо історію для майбутніх поколінь відходячи від долара по 8, бо небесна сотня віддала найцінніше щоб ми жили краще, забувши про все щоб майбутні покоління жили!

  • патріот - 19.02.2016 4:15:14 - 91.211.70.*** відповісти

    єх хлопці хлопці шкода ваші надії не справджуються спочивайте з миром

Коментувати новину Cancel reply