На Тячівщині - найнижчий рівень захворюваності на грип в області

Загалом, показник захворюваності на грип в області складає – 21,6 на 10 тисяч населення, що на 20,6% нижче епідемічного порогу.

Як повідомила заступник начальника відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду санітарно-епідеміологічної служби області Вікторія ДЬОРДЯЙ за період з 09 по 14 січня 2016 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції звернулося 2719 осіб, відмічається зростання захворюваності у порівнянні з попереднім тижнем 2016 року на 7,2%.

Зростання кількості хворих на гострі респіраторні захворювання зареєстровано у м.Мукачево, Ужгородському, Перечинському, Воловецькому районах. Найвищий рівень захворюваності на ГРВІ за звітній тиждень у м.Ужгород, найнижчий у Тячівському та Рахівському районах.

Серед загальної кількості захворілих 62,8% становлять діти віком до 17 років, найвищий рівень захворюваності зареєстровано  у віковій групі 5-14 років (45,4%). 

Госпіталізовано до медичних установ області 4,3% від усіх захворілих ГРВІ та 1 особа з грипоподібним захворюванням у м.Ужгород.

Вірусологічно підтверджено випадки грипу А (Н1N1) у 2 хворих, жителів м. Київ, що перебували на лікуванні в обласній клінічній інфекційній лікарні та після одужання виїхали за місцем проживання.

З початку епідемічного сезону проти грипу та ГРВІ вакциновано 3233 особи, серед яких – 1403 особи із групи медичного ризику, 1819 осіб епідемічного ризику та 11 осіб високого професійного ризику.

Фахівцями Держсанепідслужби області продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення області на гострі респіраторні вірусні інфекції, проводиться активна інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення, з метою покращення обізнаності населення щодо профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій та вакцинації, як найефективнішого засобу захисту організму від вірусів грипу.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply