У перший день 2016-го року на Тячівщині народилось четверо немовлят (ФОТО)

1 січня першим на Тячівщині на світ з’явився хлопчик. Щасливі батьки – Мар’яна та Іван Бердарі з Тарасівки вже й ім’я новорічному синочку підібрали – назвуть його, як і батька, – Іванком.

19-річна породілля розповідає: Новий рік зустріли ще вдома, а вже зранку поступила в обсерваційне пологове відділення Тячівської РЛ №1. І о 7.15 з допомогою лікаря акушер-гінеколога Олени Крижевської на світ з’явився кіндер-сюрприз – хлопчик-первісток вагою  і  росточком (на першому фото).

Двоє немовлят народились 1 січня 2016 року у фізіологічному пологовому, поверхом вище.  О 13.55 через кесарів розтин з’явився на світ хлопчик вагою  та зростом у . Радість материнства вдруге відчула Яна Молодован з Грушова, а допомогли у цьому лікарі Тетяна Ілько та Володимир Леськів.

Надвечір, о 20.45, перший день Нового року подарував тереблянці Наталії Габор та її чоловіку Сергію четверту дитину – донечку вагою  та довжиною , яку назвуть Софійкою (на другому фото). Поруч у відповідальну мить був акушер-гінеколог Ярослав Малецький. Пані Наталія каже, що на такий подарунок під ялинку навіть не сподівалась, але радіє, що тепер їх велика родина 1 січня відзначатиме подвійне свято.
 
Першим у 2016 році народився хлопчик і в пологовому відділенні Дубівської РЛ №2 – вагою  та ростом . Щасливою мамою первістка стала 21-річна дубівчанка Ірина Тараєва. А приймав пологи акушер-гінеколог Іван Тяско.

Всі новорічні немовлята та їх мами почувалися добре, тож сьогодні їх благополучно виписали додому. 


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • патріот - 06.01.2016 3:35:30 - 91.211.70.*** відповісти

    поздоровляю батьків ростіть здорові розумні на радість своїм мамам і татам

Коментувати новину Cancel reply