Тячівська федерація хортингу підвела підсумки року на атестаційному семінарі (ФОТО)

В суботу, 26 грудня, у Тячеві, у новому тренувальному залі, що в аквапарку «Марина», Тячівська районна федерація хортингу (голова Михайло Бучак) провела атестаційний семінар з хортингу та бразильського джиу-джитсу.

Програма заходу була насиченою і включала не тільки спільне тренування, атестаційний ранк-тест, спарингові поєдинки, а й подарунки від Святого Миколая для найменших бійців (надані спонсором – начальником облуправління лісового та мисливського господарства Валерієм Мургою) та вручення сертифікатів.
 
Передусім, учасників семінару привітав начальник сектору молоді та спорту Тячівської РДА Василь Герчак, зазначив, що хортинг на Тячівщині успішно розвивається завдяки зусиллям тренера та підтримці з боку районної влади. 

Відтак майстер-клас з бойових мистецтв для близько 70 юних бійців молодшої та старшої вікових груп з Тячева та району провели Президент європейської федерації хортингу ММА Іван Сірко (Словаччина) спільно з головою Тячівської районної федерації хортингу Михайлом Бучаком та володарем чемпіонського поясу ММА по версії «West Fight 16» Михайлом Демидою.

Варто зазначити, що у семінарі вперше взяла участь і тренувальна група боксерського клубу «Пантера» (смт Солотвино) під керівництвом тренера Юрія Маркульчака. Набуття нових навичок дозволить перспективним спортсменам наступного року виступати на змаганнях зі змішаних бойових мистецтв.

Під час семінару бійці опанували нові навики та підвищили спортивну кваліфікацію, про що їм були вручені відповідні сертифікати.

Як розповів голова федерації хортингу Михайло Бучак, 2015-й рік був вдалим і насиченим для Тячівської федерації хортингу. Його підопічні взяли участь у багатьох чемпіонатах як в Україні, так і за кордоном – у Словаччині, Польщі. А навесні вперше виступили на Чемпіонаті Світу у Львові, де досягли вагомих успіхів: срібними призерами стали Михайло Демида, Ростислав Сабляш, Софія Шелевер, бронзу виборов Іван Габорець. Всі ці спорстмени отримали від районної влади грошову нагороду в розмірі 4 тис.  грн.

У жовтні в Тячеві відбувся Міжнародний чемпіонат з хортингу ММА. «Хотілось би висловити вдячність всім меценатам, які допомагали у проведенні цих змагань, ця підтримка для нас дуже важлива», – каже Михайло.

Цьогоріч федерація хортингу мала фінансове сприяння як з боку міської, так і районної влади. «Цей вид спорту будемо розвивати і далі. Наступного року, сподіваємось, фінансування вдасться збільшити, адже планується багато виїздів», – запевнив начальник сектору молоді та спорту Тячівської РДА Василь Герчак.
Крім цього, Михайло Бучак підписав п’ятирічний контракт про співпрацю з Президентом європейської федерації ММА та хортингу Іваном Сірком (Словаччина). 
«Я радий, що така домовленість підписана, адже це дасть можливість разом виїжджати на різні міжнародні змагання та виступати на світовій арені, – зазначає Іван Сірко. – Спортсмени тренера Михайла Бучака показали достойний рівень на змаганнях у Словаччині. До прикладу, навіть Михайлові Демиді, який зайняв друге місце на професійному турнірі, аплодували більше, ніж бійцю, який переміг. Такі бійці дуже затребувані на європейських рингах».

Одним із найважливіших досягнень року стало також обладнання сучасного залу для тренувань в аквапарку «Марина». Він відповідає всім вимогам і може конкурувати навіть з європейськими залами, адже тут є всі умови для виховання бійців – октагон, спеціальне покриття татамі, груші,  спорядження.

У планах на наступний рік – активна участь у змаганнях не тільки з хортингу, а й інших видів бойових мистецтв. Крім цього, планується проведення у Тячеві Кубку з хортингу та турніру «Україна-Словаччина». А  після новорічних свят стартують тренування з самозахисту для дівчат та жінок віком від 14 до 50 років.

«Запрошуємо всіх, хто має бажання займатися спортом, до нас на тренування. Зал відкритий щодня упродовж цілого дня», – каже Михайло Бучак.
Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply