У Тарасівській бібліотеці влаштували зустріч з односельцем-учасником АТО (ФОТО)

Після восьмимісячної служби тарасівчанин Василь Сасин приїхав додому у відпустку із зони АТО. Ця подія не залишилась поза увагою сельчан. Тож 9 грудня сільський голова Тарасівки Любов Руснак та бібліотекар Галина Марційчук організували зустріч з Василем і читачами бібліотеки.

Учасники зустрічі вшанували героїв Небесної Сотні і тих, хто загинув в зоні АТО, хвилиною мовчання.

Любов Василівна розповіла про героя. Свого часу Василь брав участь у подіях на Майдані в Києві. Після за покликом серця пішов добровольцем в АТО. А тепер служить в Донецькому прикордонному загоні водієм-механіком БТР  на блокпостах під Маріуполем. У вільну хвилину співає пісні під гітару, яку взяв з дому, і пише вірші. Один із них «Я стою на блокпосту» воїн прочитав і залишив текст у бібліотеці. Розповідаючи про військові будні, Василь поділився з односельчанами силою духу й оптимізму. Гості щиро переймалися його прагненням захистити Батьківщину й вірою в перемогу. Слова подяки воїну за вірність, служіння Україні та її захист в годину випробувань висловила сільський голова і вручила подарунок і грошову винагороду від сільської ради. 

Діти радо вітали героя щирими словами,  віршами і піснями, а також писали листи-побажання для побратимів по службі з Донецького прикордонного загону, від кращих читачів бібліотеки: Каріни Мацоли, Євгенії Мацоли, Галини Сасин, Руслана Мацола, Дарини Сасин, Діани Марційчук, Діани Дьордяй, Марії Пеньори, Наталії Руснак, Вікторії Фіцай.

Після закінчення відпустки боєць повернеться до свого непростого завдання – охороняти кордон держави. Тож присутні побажали йому витримки і найшвидшого повернення додому.


Галина Марційчук,  провідний бібліотекар Тарасівської бібліотекиМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply