Депутати Закарпатської облради від Єдиного Центру просять владу невідкладно виділити кошти на високовартісне та високоспеціалізоване лікування закарпатців

Депутати Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру Оксана Балога , Василь Скрип, Неля Дан та Федір Яринич подали депутатське звернення щодо внесення змін до програми "Турбота".

В ньому вони просять до кінця 2015 року додатково передбачити кошти у сумі 3000,0 тис.грн. на лікування закарпатців, що потребують високовартісного та високоспеціалізованого лікування, у т.ч. за межами України. Звернення подано на ім ’я голови Закарпатсько ї  обл а сно ї  ради та голови Закарпатсько ї  ОДА.

«Враховуючи обмеженість доступу до високовартісного та високоспеціалізованого лікування мешканців Закарпаття, у тому числі за межами України, в області рішеннями Закарпатської обласної ради від 06.03.2015 №1207, від 28.05.2015 №1267, від 27.08.2015 №1309 та від 16.10.2015 №1361 внесено зміни до Програми "Турбота" та передбачено кошти у сумі 10700,0 тис.грн. для надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у т.ч. за межами України.
      
На даний час, кошти використані майже в повному об'ємі. До нас, депутатів Закарпатської обласної ради, продовжують звертатися пацієнти, медична допомога яким не може бути надана за рахунок коштів лікувально-профілактичних закладів області. Міністерство охорони здоров'я України продовжує бездіяти у напрямку організації високовартісного та високоспеціалізованого лікування пацієнтів, у тому числі за межами України.

Зважаючи на наявні ризики, що можуть призвести до ускладнення перебігу хвороби та несприятливий прогноз при ненаданні своєчасної медичної допомоги окремим категоріям пацієнтів області, керуючись ст.ст. 10 – 13 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" переконливо просимо невідкладно внести зміни до програми "Турбота", додатково передбачивши до кінця 2015 року кошти у сумі 3000,0 тис.грн. на фінансування пункту 28 таблиці розділу "Заходи програми".

Про результати розгляду цього звернення просимо повідомити у встановлені законодавством терміни », – йдеться у тексті звернення.

Депутати облради депутатське звернення депутатів від Єдиного Центру підтримали.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply