Для особливих дітей Тячівщини провели спортивно-розважальну програму з конкурсами і подарунками (ФОТО)

Вчора у Тячівському відділенні Закарпатського обласного центру комплексної реабілітації для інвалідів та дітей-інвалідів організували спортивну-розважальну програму під назвою «Сильні духом», приурочену до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

Батьки привели на свято діток з вадами розвитку, яким фахівці центру допомагають адаптуватися в суспільстві, з Тячева і навколишніх сіл.
Хлопчики й дівчатка змагались у веселих конкурсах. Також малечу жартами і розвагами потішив клоун-веселун Яша.

А яке ж свято без подарунків? За доброю традицією не з пустими руками до відділення завітали представники народного депутата Василя Петьовки. За його дорученням депутат міської ради Іван Шимко привітав малят і передав подарунки від благодійника – розвиваючі ігрові набори та солодощі. А для потреб закладу – телевізор, щоб малеча дивилась навчальні мультфільми.

Грамоти та солодощі за участь у святі вручив дітворі та їх мамам завсектором молоді і спорту  управління освіти Тячівської РДА Василь Герчак.

В.о. завідуючої Надія Горкавчук та педагоги закладу подякували за допомогу і постійну увагу до відділення та його вихованців. А малечі свято подарувало безліч позитивних емоцій, адже доброта і тепло так потрібні особливим дітям. 


Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • невідомий - 09.12.2015 17:35:10 - 91.211.70.*** відповісти

    А Герчак В. - не влада?

  • Иван - 09.12.2015 16:37:58 - 195.16.78.*** відповісти

    А владі ці діти вже не потрібні,ніхто не прийшов.

Коментувати новину Cancel reply