У Тарасівці паводком пошкоджено берегоукріплення та зруйновано дорогу (ФОТО)

Як повідомила Тарасівський сільський голова Любов Руснак, вже у суботу зранку повноводна річка Терешулка почала виходити з берегів, наносячи шкоду селянам та руйнуючи берегоукріплення.

Загалом, було пошкоджено понад  200 м берегоукріплення по вул. Гагаріна. Паводкові води підтопили дворогосподарства, декілька надвірних споруд та територію філії Київського електровагоноремонтного  заводу, також річка зруйнувала декілька  мостових переходів до дворогосподарств. Ще 50 м гідроспоруди паводок змив по вул. Жовтнева в урочищі Підчертежино. Тут також було зруйновано комунальну вулицю, через що без транспортного сполучення залишаються два дворогосподарства. А в урочищі Божков паводок пошкодив частину дороги загального користування та берегоукріплення. Любов Руснак зазначає, що пошкодження цієї частини берегової лінії може у майбутньому загрожувати руйнуванню автодороги. Й тоді без транспортного зв’язку залишаться понад 200 дворів, медичний заклад, початкова школа та база відпочинку «Плай» Київського ЕВРЗ.

Пошкодила річка й берегоукріплення по вул. Шевченка, що на початку села. Любов Василівна зазначає, що другої хвилі паводку ця гідроспоруда також може й не витримати, тоді у зоні підтоплення опиняться з ще десяток осель.

А ось по вул. Сасина, в урочищі Кобилець, річка Терешулка пошкодила не тільки берегоукріплення, а ще й зруйнувала декілька пішохідних мостиків.

Любов Руснак зазначає,  цьогорічний паводок показав наскільки незахищене село від водної стихії. Тож, аби захистити Тарасівку від паводків у майбутньому, необхідно збудувати ряд гідроспоруд та дамб на всій береговій лінії річки Терешулка. 


Л.Білак для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply