В Усть-Чорній паводок пошкодив автодорогу та зруйнував місток (ФОТО)

Наробив листопадний паводок біди й в Усть-Чорній. Як повідомив селищний голова Петро Костяк, вже 20 листопада рівень води у річці Тересва сягав критичної позначки.

Того дня першою «жертвою» повені став пішохідний навісний міст, що знаходився на початку селища. Він був збудований всього п’ять років тому й служив сполученням з головною вулицею для двох сімей усть-чорнянців, що проживали по той бік річки. 

А вже наступного дня, 21 листопада, вода почала підмивати дорогу при в’їзді до селища та вулицю Верховинська. У зоні ризику були 5 ділянок шляху: два при в’їзді до населеного пункту, один на початку селища та ще по одному – поблизу стадіону та турбази «Ялинка». Аби протистояти стихії, у селищі створили рятувальні бригади, до складу яких увійшло понад 100 місцевих мешканців. Серед них були рятувальники, пожежники, а також депутати обласної ради В.Й.Куцин, районної ради - В.Т.Карпа, селищний голова П.П.Костяк та  інші небайдужі громадяни. Всі вони впродовж дня укріплювали прибережні ділянки вулиці зрубаними соснами. Петро Петрович зазначає, що кожен мешканець селища доклав немало зусиль, аби захистити свою малу батьківщину від водної стихії, тож щиро дякує громаді за проведену роботу.

Однак лиха не вдалось оминути, повноводна річка підмила дорогу у чотирьох місцях. Місцевим мешканцям вдалось захистити від  наступу річки лише одну  частину вулиці, що перебувала у зоні ризику, - це ділянка шляху на початку селища.  Також повноводна річка Тересва підтопила близько 20 дворогоспоодарств, а ще два городи – гірський потічок. Крім того, на початку селища струмок спровокував зсув ґрунту на дорогу. Однак працівники філії «Тячіврайавтодор» оперативно спрацювали й того ж дня розчистили проїзд.


Tyachiv.com.ua

Фото В’ячеслава Дикуна та Траяна Мустяце


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • порошенко - 30.04.2016 0:07:56 - 46.133.54.*** відповісти

    Продовжуйте ліс рубати і хати позносить ваші не тільки дороги .... не дохожить до вас що не можна ліс рубати...

Коментувати новину Cancel reply