Дорогу до Кричева відновлюють (ФОТО)

Разом з дорожниками тимчасовий проїзд до села облаштовує сільський голова. Як повідомлялося раніше, вчора ріка Теребля змила близько 160 м місцевої дороги на в’їзді до села Кричево.

Сільський голова Кричева Василь Крічфалушій розповів, що виїхати з села можна було лише на позашляховику,  через поле.  Багато машин  буксували, і їх доводилось витягати трактором.

Сьогодні сільський голова на власному тракторі-екскаваторі разом з дорожниками облаштовує тимчасовий проїзд до села. Наразі на відновлювальних роботах задіяно 5 одиниць техніки і 7 працівників філії «Тячівський райавтодор».

Цей відрізок, до якого впритул підходить русло річки, свого часу теж був насипаний тимчасово.

«200 метрів асфальтного полотна на в’їзді до села знесла повінь у грудні 2010 року», – каже головний інженер філії «Тячівський райавтодор» Володимир Шпак, який на місці координує роботу дорожників. – Як тоді, так і зараз ми влаштовуємо лише тимчасовий проїзд для того, щоб відновити транспортне сполучення, – підсипаємо дорогу гравієм. Але черговий підйом води – і її знову підмиє».

Кричівський сільський голова Василь Крічфалушій каже: проект берегоукріплення, яке б захистило і дорогу, і село від руйнівної сили вод,  розроблений, однак потрібне фінансування.


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply