У ряді сіл Тячівщини пошкоджено електромережу: без світла залишаються мешканці присілка Верхній Росул

Як повідомив начальник Тячівського РЕМ Ігор Іванчишин, у суботу, 21 листопада, на території району повноводні річки пошкодили та підмили з десяток електроопор у Руській Мокрій та Новоселиці, через що у цих селах впродовж 4-5 годин було відсутнє електропостачання.

Однак завдячуючи роботі бригад електриків, живлення населених пунктів було оперативно відновлено. Також водна стихія наробила лиха й у с. Ганичі , де пошкоджено лінію 10 кВт, яка пролягає через річку Тересва, й сполучає Підплешу  з Тарасівкою. Пошкоджена також лінія-перехід через ріку Теребля між Кричевом та Чумалевом. Нині електроживлення Чумалева поступає з Хустського району. 

У вихідні дні у ліквідації наслідків стихії було залучено 7 бригад електриків. 

Наразі у всіх селах району електропостачання відновлено, окрім присілка Верхній Росул, що входить до Тереблянської сільської ради. Мешканці цього населеного пункту  вже більше доби залишаються без електропостачання. І поки що роботи з відновлення живлення села не проводитимуться. Адже заїхати бригаді електриків на територію присілка не можуть: міст змито, а рівень води у річці надто високий, аби подолати її убрід. 

Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply