Районна організація ВО «Свобода» вітає громаду Тячівщини з Днем Гідності та Свободи

Сьогодні Україна святкує велике свято архістратига Михаїла, а також величний для кожного українця День Гідності та Свободи. В рамках святкування актив Тячівської районної ВО «Свобода» поклав квіти до підніжжя пам’ятника Героям Революції Гідності і долучився до проведеної на місці панахиди.

З нагоди Дня Свободи та Гідності Тячівська районна організація ВО «Свобода» привітала громаду Тячівщини зі святом:

«Ми вже століттями доводимо всьому світу , що гідні носити таке для кожного рідне, особливе і близьке серцю звання – УКРАЇНЕЦЬ. Спершу хочемо згадати і подякувати тим людям, завдяки яким і вшановуємо цей день - учасникам Революції Гідності. Ми вдячні всім свідомим чоловікам і жінкам з нашого краю, які в важкий для Батьківщини час залишили домівки і поїхали в столицю на боротьбу з тогочасним диктаторським режимом Януковича. А це і тячівці, і тересвянці, буштинці, бедевлянці, углянці та інші патріоти нашого краю. Мені здається, що Майдан зачепив кожного за живе і ніде не залишив людей байдужими до цих жахливих подій, коли розстрілювали Небесну Сотню. В ці буремні дні Україна ще раз довела, що її не зламати і вона знову здобуде свободу і гідність для свого народу.

Але, на жаль, сьогодні ми з подивом і розчаруванням споглядаємо на ситуацію, яку так хотіли змінити. Один режим змінив інший. На наш великий подив, саме тих хлопців, які ризикували і досі ризикують життям заради держави, чомусь почали називати терористами, агентами кремля. На даний час в тюрмах сидить більше політв’язнів, ніж з часів режиму Кучми-Януковича. Ще досі не покарано жодного злочинця винного в розстрілі Небесної Сотні. Такі особи, як Добкіни, Лукаші, Кернеси, Єфрємови та наші районні «царьки» спокійно гуляють на волі, в той час, як націоналістів, патріотів, учасників московсько-української війни саджають по в’язницях лише за те, що мають іншу позицію державотворення від діючої влади. Невже так швидко забуваються уроки історії, які продемонстрував український народ режиму Януковича! Не за нову диктатуру стояли люди на Майдані і воюють хлопці на сході Держави! Владні чиновники повинні усвідомити, що жодна антиукраїнська дія з їх боку не пройде безкарно. Пройшли місцеві вибори і ми вважаємо, що потрібно об'єднатися всім демократичним силам для продовження політики держави, за яку стояв Майдан, і ні в якому разі не об'єднуватися з перефарбованими колишніми регіоналами, адже такий союз - це зрада Майдану та України. Ми гідні свого роду і готові не раз вибороти свободу для свого народу! Тож з вірою в велику перемогу крокуймо в майбутнє, не даваймо розчаруванню селитись в наших душах. Разом до перемоги! Слава Україні! Слава нації!».Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply