У Тячеві відзначили День Гідності та Свободи (ФОТО)

Сьогодні з цієї нагоди у Тячівській РДА відбулися урочисті збори з участю керівництва району, депутатів обласної ради, керівників районних установ, правоохоронних органів, учасників АТО та громадськості.

Захід розпочали вихованці Тячівського ЦДЮТ тематичною літературно-музичною композицією.

Відтак слово мав голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, який закликав пам’ятати подвиг людей, які віддали життя за гідне європейське майбутнє для наступних поколінь, а також шанувати пам’ять чотирьох воїнів з Тячівщини, які загинули на сході, захищаючи країну, не залишати без уваги їх родини. 
Пам’ять про полеглих Героїв Майдану та воїнів-захисників, які полягли за Україну, вшанували хвилиною мовчання.

До учасників зборів звернувся учасник АТО Сергій Литвин.

Герої Небесної Сотні, які йшли в наступ з дерев’яними щитами, знали, на що йшли, знали, що стоять там за майбутнє. І ми теж стояли на сході за майбутнє. Нам вдалося зупинити ворога, ми вистояли, підняли Збройні Сили. Але, будучи в резерві, ми знаємо, що в будь-який нас можуть знову мобілізувати, з огляду на загострення ситуації на сході. Жоден із нас не скаже: я не піду, – сказав Сергій Литвин і подякував землякам за те, що у найскладніші хвилини допомагали армії, хто чим міг.  

Слово мав також депутат Закарпатської обласної ради Іван Куцина.

– Революція Гідності вивела на Майдан наших дітей, і коли пролилася перша кров, всі українці зрозуміли, що так далі жити не можна. Щоб побудувати європейську країну, треба було піднятися і вийти на Майдан. Першим це зробив Київ. Після нього піднялися інші міста. Пам’ятаю, як і у Тячеві ми створювали Штаб спротиву диктатурі, – згадав Іван Куцина. – Кожен із нас повинен любити цю державу, і тоді вона буде жити.

Відтак представники влади і громадськості поклали квіти до підніжжя пам’ятника Героям Революції Гідності, присутні запалили лампадки пам’яті, а священики міста відслужили панахиду.
Наталія Маджара для Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply