У Руській Мокрій завдяки компанії РЕНЕР відновлено дорогу у центрі села

360 тис.грн. виділила група енергетичних компаній РЕНЕР для будівництва частини дороги у центрі села Руська Мокра. Саме на цій частині розташований дитячий садок та будується новий сільський стадіон. Цього тижня роботи завершені – капітально відновлено 200 метрів дороги.

 Але компанія РЕНЕР на цьому не зупиняється: у планах капітальний ремонт ще кількох сотень метрів дороги  у Руській Мокрій та Комсомольску, який належить до Руськомокрянської сільської ради.

«У Руській Мокрій 28 років не ремонтувалась дорога, асфальту тут був покладений ще у 1989 році. А у Комсомольську асфальтної дороги взагалі не було, - коментує  голова села Анатолій Барна. – Група РЕНЕР, яка будуватиме наступного року в урочищі Яловець міні-ГЕС, вирішила допомогти селу. На громадських слуханнях ми запропонували підприємству вирішити одну з двох проблем села: багаторічну проблему з дорогою або відновлення недобудови. Група РЕНЕР підтримала ініціативу з капремонтом дороги і ми внесли це у договір про співпрацю. Село розробило два проекти на капбудівництво у Комсомольску та Руській Мокрій (загалом 500 метрів)».

В обидвох селах частина дороги, яка ремонтуватиметься, а у Комсомольську буде встановлено взагалі вперше, проходить через центри  населених пунктів. Тут розміщені школи, ФАПи, церква тощо. За словами голови села, компанія РЕНЕР оперативно відреагувала на прохання ремонту дороги вже  цього вересня і виділила необхідні кошти. А фірма «Стік» оперативно виконала ремонтні роботи.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply