Протягом року 1400 закарпатців офіційно переїхали жити за кордон

Традиційно найбажанішими країнами для еміграції залишаються Угорщина та Чехія.

Підсумки діяльності міграційної служби Закарпаття за 9 місяців поточного року аналізували на колегії ГУ ДМС України в області.

Передусім керівник міграційної служби краю Ігор Михайлишин повідомив присутніх про кадрові зміни. Наказом голови ДМС України завідувачем Міжгірського РС ГУ ДМС України в області призначений  Василь Головка.

Щодо результатів роботи за 9 місяців, то за цей період підрозділами Головного управління оформлено понад 67  тисячі закордонних паспортів, що на 7 тисяч більше, ніж за аналогічний період минулого року. Крім того, прийнято до розгляду 250 клопотань про набуття громадянства України. Майже вдвічі зросла кількість закарпатських емігрантів. На постійне місце проживання за кордон виїхало 1400 чоловік. Традиційно найбажанішими країнами для еміграції залишаються Угорщина та Чехія.

Паспорт громадянина України отримали понад 24 тисячі громадян. Ще понад 19 тисяч краян зареєстрували своє місце проживання і майже 11 тисяч – знялися з реєстрації.

З початку року 838 іноземців документовано посвідкою на тимчасове проживання та 132 – отримали дозвіл на імміграцію в Україну.  Статус біженця надано 4 мігрантам, 10 осіб отримали додатковий захист.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply