Міліція закликає мешканців Тячівщини добровільно здавати зброю

З метою протидії незаконному розповсюдженні зброї, боєприпасів та вибухових речовин на території всієї України та, зокрема, в Тячівському районі, в період з 1 по 30 жовтня 2015 року триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, а також вибухових речовин.

Добровільна здача полягає в тому, що при здачі незареєстрованої зброї власник звільняється від відповідальності та отримує можливість її законно зареєструвати на себе або своїх родичів. Тому Тячівський РВ УМВС закликає громадян здавати зброю, боєприпаси та вибухові речовини, оскільки їх незаконне зберігання тягне за собою кримінальну відповідальність згідно ст. 263 Кримінального Кодексу України у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

«У разі наявності інформації про незаконне носіння, зберігання, виготовлення зброї та вибухових матеріалів просимо телефонувати до чергової частини Тячівського РВ УМВС за номером 102. При наданні достовірної інформації конфіденційність та винагороду гарантуємо. Сподіваємося на ваше розуміння та підтримку, адже ця акція направлена на забезпечення миру та спокою в нашому краї», - зазначає начальник Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Павло Маскалюк. Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply