Президентська «Солідарність» на Тячівщині назвала кандидатів у районну раду та раду об’єднаної громади

22 вересня у Тячеві відбулася партійна конференція Тячівської районної організації політичної партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка». На порядку денному було, зокрема, затвердження кандидатів у депутати Тячівської районної ради та Тячівської ради об’єднаної громади.

Передусім, виступили керівник виборчого штабу партії на Тячівщині Віктор Погар та голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, який закликав вести передвиборну агітацію чесно та прозоро, доносити людям правдиву інформацію. Відтак Віктор Погар зачитав прізвища кандидатів, після чого обидва списки були одноголосно підтримані.

Отже, подаємо список кандидатів від партії «Солідарність-БПП» до Тячівської районної ради:

м.Тячів - Попович Віктор Петрович, Немеш Михайло Федорович 
с.Руське Поле – Бонка Василь Васильович 
с.Лази – Буковський Олександр Миколайович
смт Буштино – Серюга Василь Михайлович, Медвідь Іван Матвійович 
смт Дубове – Горобець Вячеслав Вікторович, Ребар Ярослав Іванович 
смт Солотвино – Крец Марина Юріївна, Прикоп Флорін Юрійович 
смт Тересва – Пузик Василь Васильович 
смт Усть-Чорна – Шетела Надія Іллівна 
с.Бедевля – Думнич Михайло Михайлович 
с.Біловарці – Черничко Сергій Васильович 
с.Велика Уголька – Регуш Іван Іванович 
с.Вільхівці – Панець Василь Васильович 
с.Вільхівці-Лази - Томишинець Михайло Михайлович 
с.Вонігово – Рак Роман Йосипович 
с.Ганичі – Омельяненко Микола Володимирович 
с.Глибокий Потік – Буга Дмитро Васильович 
с.Грушово – Фальчук Наталія Юріївна 
с.Дулово – Корнута Василь Петрович 
с.Калини – Фіцай Василина Іванівна 
с.Колодне – Рак Михайло Михайлович 
с.Красна – Куцин Володимир Миколайович
с.Кричево – Кричфалушій Наталія Василівна
 с.Криве – Палінкаш Олександр Васильович 
с.Лопухово - Фабрицій Іван Іванович 
 с.Нересниця – Бедевельський Степан Васильович 
с.Нижня Апша – Марина Василь Нуцович 
с.Новобарово – Сасин Василь Михайлович 
с.Новоселиця – Павлишинець Мирослава Михайлівна 
 с.Руська Мокра – Савко Віталій Юрійович 
с.Тарасівка – Руснак Іван Іванович 
с.Теребля – Рак Василь Дмитрович 
с.Терново – Кушілка Василь Васильович, Рошканюк Іван Юрійович 
с.Топчино – Дан Марія Юріївна 
с.Угля – Корнута Іван Васильович 
с.Чумальово – Король Марія Михайлівна 
с.Широкий Луг – Мідянко Володимир Володимирович

Цікаво, що у цьому списку знайшлося місце для людей, які вже змінили не одні партійні кольори. До прикладу, Василь Кушілка, Іван Корнута, Степан Бедевельський стали депутатами Тячівської районної ради VI скликання за списками Партії регіонів, а Володимир Куцин – від Комуністичної партії. Флорін Прикоп пройшов у раду за списками Єдиного Центру. По одному з тячівських округів до райради балотується екс-начальник Тячівського райвідділу міліції Михайло Немеш.

Також на конференції був озвучений також список кандидатів до Тячівської ради об’єднаної громади:

Богдан Володимир Степанович 
Попович Віктор Петрович 
Феєр Іван Федорович 
Мулеса Павло Михайлович 
Маханець Ганна Іванівна 
Калинич Василь Юрійович 
Макусій Богдан Юрійович 
Мельник Іван Васильович 
Галай Михайло Михайлович 
Тиводар Іван Михайлович 
Кричфалушій Михайло Іванович 
Русин Тетяна Миколаївна 
Полажинець Павло Михайлович 
Бібен Василь Іванович 
Немеш Богдан Васильович 
Бонка Василь Васильович

Залишається сподіватись, що до списку партії Президента на Тячівщині увійшла команда справжніх професіоналів і патріотів – прогресивних, активних і чесних, які готові втілювати в життя президентський курс на кардинальні зміни та реформи в кожному населеному пункті, звідки балотуються. 

Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

19 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • тячивець - 29.09.2015 22:34:27 - 195.66.156.*** відповісти

  тячівці молодці так по чуть чуть і розбудимо це місто не хватало аби така нечисть нами керували всі на вибори і завалім це шобло

 • Гентеш - 29.09.2015 21:38:48 - 92.113.132.*** відповісти

  "Найкраще" що є у цьому списку, то прізвище Немеша у першому рядку. Най люди видять, що нинішня влада то є аналогія вчорашньої. Якщо боїмося говорити про це відкрито то треба хоча б прийти на вибори і показати дулю цим порошенкам, демянчукам, немешам. А з другого боку, скажу я вам, якщо Демянчук покликав Немеша, це означає, що вини не мають на кого опиратися і підбирають усяке сміття. Значить кінець їх близько. 25.10.2015 року. ВСІ НА ВИБОРИ!!!

 • тячивець - 28.09.2015 14:00:04 - 91.211.70.*** відповісти

  іван підтримую і дякую за розуміння в такі буремні часи появляються разіни пугачеви кармелюки які своєю бесшабашністю хоробрістю ведуть народ велика надія була на яроша але схоже той скурвився і тихо сидить правий сектор не можна казати показали себе хлопці і в ато і Мукачево

 • ІВАН - 28.09.2015 4:13:47 - 46.211.141.*** відповісти

  Якщо ми всі такі осторожні , що боїмося якихось проблем , значить іще не час . Терпиме дале . Я , правда , не знаю , де межа терпінню та й ци вона хоть є , тота межа , ци нам до смерти можна сіль на голові товчи . Я сам такий , як усі . Айбо я ся тоже змінив мало -- нігде нікому не даю даже малі магаричі ,абсолютно ніде , а аж просять , а вать не хочуть зробити без гроши -- знимаю такий шум і гам , на всю округу . Се є мій лічний початок змін .А дале чекаєме - а може найдеся який моцний молодий чоловік , не такий адекватний , як ми , що все прораховуєме и всього ся боїме , а май инакий - і лиш тоді щось начнеся міняти май круто , бо таких , що поможуть строіти нову систему и що хочуть жити по новому є доста . Нема головного -- сильного лідера місцевого масштабу , який ніде не замішаний . Але є ще одна наша біда .Якщо прийде хтось новий -- обовязково скажуть - та хто він такий , що він собі думає . Так що не знати , де вихід , но точно не в пустих словах .

 • тячивець - 27.09.2015 14:03:58 - 91.211.70.*** відповісти

  депутатові тіпа хтось не знає як ви пропихаєтеся за гроші через жопу через ліжко такщо не сміши народ розумний ти наш кого в тячеві не спитаю а чому ти не йдеш відповідь стандартна не хочу в гавно лізти іванові розумію твій гнів чоловіче але і сам не знаю що робити революції кожний рік не наробиш почнеш своє щось робити прикриють зразу ще й наркоти якоїсь підкінуть але повір соціальні сеті тоже мають силу якщо не сфабрикують результати якиїсь процент ми відберемо а це уже успіх

 • депутат - 27.09.2015 7:08:41 - 195.137.227.*** відповісти

  усі розумаки,знають лише гадити один одного,кому і хто заважає балатуватися в депутати.Може кишка тонка.Крім говорільні і пліток потрібно мати іще і розум не говорячи про авторитет серед людей.

 • нн - 26.09.2015 23:11:25 - 31.41.94.*** відповісти

  Да дійшла владна партія в районі до ручки іде на вибори на чолі з демянчуком клоуном та хабарником, бо так не доїв бізнесменів підрядників навіть бобрушко та шелевер. нормальні хлопці створювали партію в районі та коли побачили що запхався туди баран демянчук та кошильок федурцьо що откупив от пацкана район всією командою вирішили покинути це лоно бріхні, ідіотизму та лицемірства. не думаю що ця банда набере 5 відсотків у районі бо люди все знають.

 • ІВАН - 26.09.2015 22:40:10 - 46.211.205.*** відповісти

  ти не сиди , вражений , дома та звертайся чорт знає до кого , в принципі -- ні до кого . Люди добрі та люди добрі !!! Волає до Марса , ци до Юпітера ци до Господа Бога .Иди у центру Тячова , збирай народ а не сотрясай задарь воздух . Заєбали уже , каждий пише -- люди добрі та люди добрі , та все лиш пише а не кличе кудись та не предлагає щось . Вать кажи щось реальне , що робити , а вать занімій навхтема

 • ІВАН - 26.09.2015 22:39:33 - 46.211.205.*** відповісти

  ти не сиди , вражений , дома та звертайся чорт знає до кого , в принципі -- ні до кого . Люди добрі та люди добрі !!! Волає до Марса , ци до Юпітера ци до Господа Бога .Иди у центру Тячова , збирай народ а не сотрясай задарь воздух . Заєбали уже , каждий пише -- люди добрі та люди добрі , та все лиш пише а не кличе кудись та не предлагає щось . Вать кажи щось реальне , що робити , а вать занімій навхтема

 • Малько - 26.09.2015 14:47:54 - 85.66.17.*** відповісти

  А Тересва підтримае Пузика. чоловік порядний і фахівець хороший.12

Ще коментарів...

Коментувати новину Cancel reply