Віктор Балога очолив список кандидатів Єдиного Центру на виборах до Закарпатської облради

Партійна конференція, на якій були офіційно представлені кандидати відбулась у вівторок, 22 вересня.

Конференцію проводив голова закарпатського обласного осередку партії Володимир Смоланка, якого напередодні було обрано однопартійцями як лідера списку кандидатів від Єдиного Центру до Ужгородської міськради. 

Партконференція пройшла відповідно до всіх вимог чинного законодавства України. На ній були присутні спостерігачі від ГО "ОПОРА" та Комітету виборців України, а також представники закарпатських ЗМІ.

Першим до присутніх звернувся лідер Єдиного Центру Віктор Балога із закликом до єдності команди та рішучих дій:

- Треба йти до людей, розмовляти з ними, переконувати їх і донести нашу позицію. Перед нами стоїть відповідальність за кожного закарпатця, який не хоче терпіти несправедливість. 

До присутніх гостей та учасників конференції також звернулись: депутат Закарпатскої облради Василь Скрип, кандидат філологічних наук Інгрід Туріс, мер Мукачева Золтан Ленд'єл, ддепутат Закарпатскої облради Юдіта Петеї, депутат Хустської райради Василь Губаль, депутат Закарпатскої облради Каламуняк Мирослава, головний лікар Міжгірської районної лікарні Василь Цар, депутат Мукачівської районної ради Оксана Біров та мер Чопа Галина Цар. 

Кожен з них акцентував на тому, що за командою Єдиного Центру стоять реальні справи і чіткі результати у кожній галузі, наводили приклади конструктивної роботи, як на рівні районів так і цілої області. 

У підсумку рішенням конференції було висунуто на вибори до Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру 64 кандидати від усіх округів. За пропозицією учасників конференції, список очолив Віктор Балога. 

Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • тарас попович с. Руське Поле - 23.09.2015 23:21:10 - 195.66.157.*** відповісти

    Не забудуть ЄЦуни і за пожертвування на церкви в селах і містах області. Першокласникам ще на перше вересння закупили ранці з всім приладдям.<br>Уже 10% голосів є. На церквах будуть мати ще 15-20%. Решту 20-25% голосів куплять під час "агітації".<br><br>- Треба йти до людей, розмовляти з ними, переконувати їх і донести нашу позицію. СказавБалога на обласній конференції.<br><br>Знову будуть ходити по хатах з зошитом і роздавати по 200 грн. за голос. А може й більше будуть давати бо в цьому році контрабанда принесла немалі доходи.<br>Руське Поле, думаю, що і всі інші населенні пункти Закарпаття, поділено пополам. 50 % на 50%. ЕЦун Йовді знає, що говорить, коли каже, що в Тячівському районі, на виборах, вони наберуть 50% голосів В с. Руське Поле представник від ЄЦ оголосив набір бажаючих заробити в дільничих комісіях. Йому потрібно 15 чоловік на дві дільниці. Ще 15 членів комісії набирають представники від Порошенка.

  • Тересвянець - 23.09.2015 8:13:40 - 46.211.98.*** відповісти

    Головне, щоб Віктор Іванович ніколи не забував, що його команда прямо чи опосередковано була при владі останні 18 років в області, отож також несе пряму відповідальність за величезні промахи і недопрацювання, яких було достатньо, а не лише критикувати владу, будучи нею, і приписувати собі виключно позитив, який також мав місце. Бо тільки так у наших політиків народиться відповідальність, а не не тільки хронічна демагогія!

Коментувати новину Cancel reply