Тячівщина відсвяткувала День Незалежності

24 серпня український народ відзначає своє головне державне свято – День Незалежності України. Цього дня, 1991 року, було проголошено незалежність України, і саме від цієї дати розпочався новий відлік нашої історії. Україна заявила про себе на увесь світ як незалежна, демократична та правова держава, а українці здобули право бути повноправними господарями своєї землі.

Сьогодні, з нагоди відзначення цієї важливої державної дати, в районному Будинку культури відбулись урочисті збори за участі керівництва району та представників громадськості.

Запрошений до слова Василь Каганець виступив перед присутніми з вітальною промовою. У своєму виступі він наголосив, що тепер творення держави, її сьогодення і майбутнього – обов'язок кожного громадянина, усіх нас. Україна розраховує на покоління, яке виростає і формується за часів незалежності, в якого свій погляд на її здобутки, на свою роль і місце у цій доленосній роботі.

Подякою голови Обласної державної адміністрації за активну участь у розбудові району та з нагоди відзначення Дня Незалежності України нагороджено приватного підприємця Василя Костевича. Також грамотами голови Тячівської районної державної адміністрації нагороджено колишніх політв’язнів та членів районної організації всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, адже саме вони та всі інші воїни національно-визвольних змагань безпосередньо брали участь у боротьбі за незалежність, соборність Української держави, карались у сталінських концтаборах за цю святу ідею.

Концертна програма була насичена різноманітними святковими номерами. Зокрема, розважав присутніх хореографічний колектив вихованців Тячівської дитячої школи мистецтв. Зведений інструментальний оркестр викладачів дитячих шкіл мистецтв району порадував неперевершеним виконанням композицій Д.Верді «Набукко» та увертюру до мюзиклу «Фантом опери» Е. Веббера. 

Гарним та милим виявився виступ маленького читця з Буштина, після чого учасники святкування могли насолодитись українськими піснями у виконанні Марії Гарагаль, Еміла Помпея, Олесі Лунгу, хору  працівників культури району. Незабутнім, веселим та емоційним виявився заключний виступ зведених народних троїстих музик родини Гудаків, Маньо ат Шаманів, у виконанні яких прозвучала в’язанка закарпатських мелодій.
 
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply