Відремонтований дитячий садочок у Тячеві вже за тиждень відчинить двері для своїх вихованців

Літо – найбільш вдала пора для проведення у дошкільних навчальних закладах ремонтних робіт. Так два тячівські садочки - №1 і №5 було тимчасово закрито ще у червні місяці. На сьогодні роботи вже добігають кінця. Принаймні у садочку №1, по вулиці Вайди, вони виконані на 99 відсотків. Всього за тиждень дітки ввійдуть в оновлене приміщення свого улюбленого дитячого садочку.

За цей час здійснено вагомий обсяг робіт.  На об’єкті працювали аж дві спеціалізовані бригади місцевих будівельників під керівництвом Івана Келемена. Загалом, було улаштовано водостічну систему, вхідний ганок, і що важливо -  оновлено фасад будівлі, і тепер вона має охайний зовнішній вигляд.  Крім того, проводились внутрішні роботи. У групових кімнатах, розміщених на першому поверсі,  замінено підлогу, подекуди її викладено керамічною плиткою,  покрашено стіни. Повне тестування пройшла і електрична проводка для забезпечення безперебійної роботи електропобутових приладів.

Як тільки основні ремонтні роботи підійшли до завершення, на допомогу прийшли  також помічники вихователів та батьківський комітет. Завдяки ініціативній групі батьків, у групових кімнатах було здійснено побілку. Для такої роботи відгукнулись знавці своєї справи.

На жаль, не вдалося зрушити з місця питання добудови дитсадка, для чого вже навіть виготовлено проектно-кошторисну документацію.  Міський бюджет не в силах витримати таке навантаження, тож керівництво міста планує звертатися у вищестоящі органи для отримання державного фінансування.

На сьогодні у ясла-садочку № 1 налічується 180 вихованців. 58 дошкільнят стали випускниками, ще 50  діток вперше переступлять поріг дошкільного навчального закладу вже у вересні. 

- Перебування  в затишних умовах – це необхідна умова для виховання та досягнення гармонійного розвитку дитини, - переконує завідуюча дитсадком Тетяна Прінц. - Саме тому зусилля дорослих спрямовані на те, щоб створити  затишні умови перебування вихованців у дошкільному закладі.

Після ремонту приміщення планують облаштувати територію, оновити і доповнити дитячий майданчик новими конструкціями. З приводу цього звернулися до батьків та мешканців міста за креативними ідеями. Їх втілення у життя  над¬звичайно важливі для подальшого функціонування дошкільного закладу, дитсадка, в якому  створюють комфорт та затишок для  вихованців.

Прес-служба Тячівської РДА


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply