У Тячівці новий шкільний туалет з’явиться в кращому випадку через три роки (ВІДЕО)

У школі Тячівки навчається біля 80 дітей з першого по дев’ятий клас. Вже незабаром вони повернуться після канікул і знов побачать її такою ж, як була – занедбаною, без ремонту і зручностей.

Вбиральня – найбільша біда школи. Дві перекошені кабінки для дітей обох статей навряд чи можна вважати зручностями. І зимою і влітку, майже не чищені, це  - єдине, що має зі зручностей не одне покоління учнів. По сусідству – амбулаторія. Туди й ходять дівчатка: туалет теж надворі, але в ньому принаймні закриваються двері. Медперсонал каже: справа не лише в комфорті, тут і до кишкових інфекцій недалеко.

Ті, хто пам’ятає школу 15 – річної давнини, кажуть: не змінилося нічого. Мовляв, тут діти обходяться навіть без елементарного.  Директора звинувачують в безгосподарності,  але як похазяйнуєш без грошей? Втім, і залишити все як є – не вихід.

Тим часом за декілька кілометрів, у райцентрі  – Тячеві, тривають роботи по спорудженню спорткомплексу вартістю більше десятка мільйонів гривень. В принципі, тривають – гучно сказано, адже в будній день і далеко не обідній час працівників на майданчику не видно: як і результатів кількамісячної роботи. Очільник Тячівської районної державної адміністрації наголошує – проект вкрай необхідний. Каже: на туалет в Тячівці необхідно від 80 до 120 тисяч гривень, таких шкіл в районі не одна, тому питання вирішуватиметься в порядку черги – спочатку великі школи, спортмайданчики, а вже потім – проблеми маленьких, як у Тячівці, шкіл. Викликає питання і кошторис майбутнього спорткомплексу. З інформації Тячівської райдержадміністрації, це 14 мільйонів гривень, однак ця сума і встановлений каркас наводять на хіба що на думку про мармурові басейни. Також нам повідомили, що наразі питання Тячівки вирішуватись не буде. За найоптимістичнішим прогнозом зі слів  Івана Бринзяника – голови РДА, туалет в Тячівці з’явиться роки через три. Спорткомплекс, вартістю в 120 приведених до ладу шкільних вбиралень, мають завершити вже у 2014 – му. Нагадаємо, ще минулого  року прем»єр Азаров зобов»язав за місяць побудувати у всіх школах внутрішні вбиральні. Пройшов місяць, два, три,  – рік – а нічого не змінилося.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply