У Тереблі планують побудувати нову під’їзну дорогу

У п’ятницю, 16 серпня, перший заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо проінспектував хід будівельних робіт у житловому мікрорайоні в селі Теребля, що на Тячівщині.

У житловому масиві, куди планують переселити жителів екологічно небезпечних районів Солотвина, зараз тривають роботи. У багатоквартирних будинках, школі та садочку саме звершують внутрішні роботи. У коридорах встановлюють керамічну плитку, а кімнати готують до встановлення ламінату. Окрім того, сюди вже завезено сантехніку, придбано побутову техніку та електричні конвектори. У той же час, роботи ведуться і на прилеглих територіях. Додатково вивчають можливість будівництва ще однієї під’їзної дороги, яка суттєво скоротить шлях від мікрорайону до центральної частини Тереблі.

Наразі на цих об’єктах працює понад сто будівельників. А вже сьогодні до них приєднається ще кілька бригад, які працюватимуть над оздобленням індивідуальних житлових будинків. Підрядники обіцяють завершити роботи вчасно, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply