У дитячих садках Тячівського району знову обіцяють відкрити додаткові групи

Наразі в Тячівському районі активно вирішуються питання щодо забезпечення доступу кожній дитині до дошкільної освіти, підготовки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року, повідомляє прес-служба Тячівської РДА.

Щоб нарешті ліквідувати черги до переповнених дитсадків, у районі вживатимуть різноманітні заходи, зокрема відкривати нові групи завдяки капітальному будівництву, вивільненню оренди і створенню навчально-виховних комплексів. Працівниками районного методичного кабінету розроблено список ДНЗ, у яких є можливість відкрити нові групи з новим режимом роботи, а також визначено навчальні заклади, при яких можна створити додаткові групи з короткостроковим періодом перебування у них дітей дошкільного віку.

Під час наради розглянули також питання щодо запровадження електронної реєстрації дітей у ДНЗ для ефективнішого контролю за кількістю дітей, які перебувають у черзі. Це дасть можливість батькам  записатися до обраного садочка, не виходячи з дому. Такий спосіб обліку майбутніх вихованців ДНЗ стане джерелом інформації про необхідну в перспективі кількість місць у дитячих садках. Для того, щоб батьки без будь-яких проблем могли скористатись нововведенням, вирішено зобов’язати голів сільських, селищних та міської рад найближчим часом забезпечити їм вільний доступ до використання комп’ютерної техніки та мережі інтернет у адмінбудинках населених пунктів.


Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • жителі - 10.10.2015 20:34:19 - 46.211.1.*** відповісти

    В неі немає дітей ій це не потрібно

  • жителі - 10.10.2015 20:33:19 - 46.211.1.*** відповісти

    В неі немає дітей ій це не потрібно

Коментувати новину Cancel reply