Майже 14 тис. сімей у Тячівському районі скористались соціальною допомогою

Протягом останніх років значно підвищився рівень державних соціальних гарантій населенню. Та попри прийняття низки нових законів люди змушені на всьому економити

За словами начальника Тячівського управління соціального захисту населення Олександра Югаса, за півріччя різними видами державних соціальних допомог скористалось 13398 сімей, загальна сума нарахувань становить 93746,53 тис. грн. Серед них допомога у зв’язку з вагітністю та пологами, одноразова допомога при народженні дитини, допомога по догляду за дитиною до 3-річного віку, допомога на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, допомога на дітей одиноким матерям, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам тощо.

В умовах підвищення цін і тарифів на житлово–комунальні послуги актуальності набуло питання призначення житлових субсидій. Кількість одержувачів субсидій, завдяки спрощеному порядку їх призначення та зменшенню обов’язкової частки платежу, постійно збільшується, повідомляє прес-служба Тячівської РДА.

Та усі замовчують про те, що на оформлення субсидії часом витрачаються кошти, сума яких більша за суму субсидії. Крім того, не так давно ввели так званий податок на вагітність, і тепер матері виплачують приблизно по 120 грн податку з суми допомоги по догляду за дитиною. 

До речі, не так давноу регіональни інтернет-виданнях поширилась інформація про «зупинення Тячівською РДА постанови Кабінету Міністрів України про безкоштовне забезпечення пільгових категорій населення, зокрема діабетиків, медикаментами».  Справою зацікавилась прокуратура.

От і виходить, що підвищення соціальних гарантій з боку держави маємо лише на папері…


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply