Дитячі садочки Тячева запрацюють тільки у вересні

Згідно рішення виконкому Тячівської міської ради тимчасово, на період про¬ведення ремонтних робіт, з 1 ли¬пня 2013 року призупинено роботу дошкільних навчальних закладів ясел – садків №1, №5 у літній період.

З початку липня  у Тячівському ДНЗ №5 проводяться ремонтні роботи. Обсяг їх масштабний. Адже у планах – відновлення каналізаційної системи, заміна електроживлення, системи теплозабезпечення приміщень, косметичний ремонт стін. 

На даному етапі в дитсадку розпочато найбільш масштабні роботи. Проводиться повна заміна каналізаційної системи у всіх чотирьох блоках, підсобних приміщеннях будівлі із виходом до центральних люків. Здійснюється масштабний ремонт теплової системи із заміною всіх металевих труб на нові металопластикові. З метою ефективного забезпечення приміщень теплом та заощадження коштів на природний енергоносій проводиться заміна розміщення теплотраси – із підвальних до внутрішніх приміщень. Така перспектива забезпечить приміщення теплом у повній мірі, покращить комфорт і позбавить головного мінусу – втрати значної кількості тепла. Відповідно проводиться промивка радіаторів та закріплення їх у групових, спальних кімнатах, коридорах. При необхідності здійснюватиметься заміна радіаторів на нові. Крім того, виконується викладання та облицювання плитки у двох групових посудомийних кімнатах. Проводиться частковий ремонт вбиралень і кімнат для миття рук, при потребі – заміна і встановлення плитки.

Ще один важливий фактор. Через давно зношену систему освітлення заплановано її повне оновлення. Здійснюється заміна всіх електрощитів, а також заміна силових кабелів, підведених до водонагрівачів та електроплит, які розміщені у службових кімнатах – пральні та кухні. Для відповідного освітлення проводиться заміна електричної розводки до розеток, вмикачів та світильників.

–  Проведення ремонтних робіт у дитячому садку – вкрай важливе питання, що зараз перебуває на етапі виконання. Всі зусилля направлені на те, щоб створити безпечні, затишні та комфортні умови перебування вихованців у дошкільному закладі. Насправді обсяг робіт – величезний. Працюють три ремонтні бригади майстрів, які інтенсивно приступили до виконання запланованого, –  розповідає завідуюча дитячим садком Т.І.Цубера.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply